Stalo futbolo turnyras!

By 2019-09-16 26 gegužės, 2020 Renginių archyvas

Ne paslaptis, kad tarp visų pramogų, kurias galima rasti Šilalės r. sav. kultūros centro atvirame jaunimo centre (toliau – AJC „Pulsas“) galima rasti ir daugumos jaunimo centro lankytojų pamėgtą stalo futbolą. Stalo futbolas – žaidimas, reikalaujantis daug susikaupimo ir išlavintos reakcijos. Tai puikus žaidimas, jei tau patinka komandinis darbas, taip pat, tai yra žaidimas, keliantis didelį azartą, kadangi tenka išbandyti savo jėgas su priešininkais, nenorinčiais pasiduoti ir paleisti savo pergalės. Jei dar neišbandei savo jėgų ir šio žaidimo neišmėginai – esi laukiamas čia, pas mus!

Būtent dėl šios priežasties, kad žaidimas yra pamėgtas jaunimo centro lankytojų, rugsėjo 12 dieną įvyko stalo futbolo turnyras, pritraukęs net 16 jaunuolių, pasiryžusių išplėšti pergalę ir iškovoti laimėjimą simbolizuojančius medalius. Iš visų 8 komandų, dalyvavusių turnyre, III-iąją vietą iškovojo du vaikinai – Justinas Mockus ir Mantas Brazauskas, o skambiu juoku kvatojosi ir II-osios vietos nugalėtojais tapo Eimantas Būdvytis su savo bendražygiu Matu Tunaičiu. Na, o svarbiausia, didelės nuostabos sulaukė nugalėtojų pergalė, atitekusi dviems jaunimo centro lankytojoms (taip, tai merginos!) – Aistei Arnašiutei ir Faustai Jakaitei. Drąsiai galime teigti, kad merginos visgi nelinkusios pasiduoti stipriems priešininkams!
Už atsakingą teisėjavimą turime padėkoti Lukui Petravičiui, kuris ne tik visus kvietė dalyvauti turnyre, bet ir palaikė puikią nuotaiką!

Informaciją ir nuotraukas pateikė Šilalės r. sav. kultūros centro savanorė Gabija Jakaitė.