Sėkmė respublikiniame suaugusiųjų pasakotojų konkurse „Žodzis žozdį gena 2021“

By 2021-09-20 Renginių archyvas

Jau ketvirti  metai iš eilės Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras inicijavo suaugusiųjų pasakotojų konkurso „Žodzis žozdį gena 2021“ vietinį turą. Šiemet šis konkursas skirtas Marijai Gimbutienei paminėti.
Druskininkuose rugsėjo 10-11 dienomis vyko respublikinis pasakotojų konkurso turas, kuriame dalyvavo ir vietiniame ture atrinktos trys mūsų rajono pasakotojos: bilioniškės  Elena Vismantienė,  Zita Grudienė ir kvėdarniškė Laima Bartušienė. Jos gražia dūnininkų tarme sekė pasakas, legendas ir linksmus pasakojimus iš savo gyvenimo.
Bilioniškė Elena Vismantienė (vad. Virginija Geštautienė),  komisijos nuomone, išrinkta nugalėtoja tarp legendų-padavimų pasakotojų. Ji apdovanota diplomu, prizais ir 100 eurų vertės piniginiu laimėjimu. O kvėdarniškė Laima Bartušienė (vad. Gražina Pameditienė) už papasakotą linksmą pasakojimą iš savo gyvenimo apdovanota specialiuoju prizu.
Didžiuojamės visomis pasakotojomis ir kviečiame visus norinčiuosius jau dabar ruoštis kitam šio konkurso vietiniam turui, kuris planuojamas 2022 m. spalio mėnesį.

Informaciją pateikė scenos režisierė (etnografijai) Ilona Raudonienė
Nuotraukos I. Raudonienės ir V. Geštautienės