Pokalbis-diskusija su Gabrieliumi Liaudansku-Svaru

By 2020-03-12 19 kovo, 2020 Renginių archyvas

2020 m. kovo 9 d. į Šilalės atvirą jaunimo centrą atvyko neeilinis svečias –  Šilalės jaunimą aplankė hip hopo grupės G&G sindikatas lyderis, dainų kūrėjas, įvairių socialinių projektų, Nacionalinės ekspedicijos dalyvis Gabrielius Liaudanskas-Svaras.
Pokalbiui-diskusijai jį pakvietė Šilalės viešosios bibliotekos komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus kultūrinės veiklos padalinio vadovė (skyriaus vedėja) Rima Norvilienė.

Niekam ne paslaptis, jog šis žymus muzikos pasaulio ir visuomenės atstovas yra ilgametis švietėjiškos veiklos, apimančios darbą su jaunimo centrais, mokyklomis, bendruomenėmis, nevyriausybinėmis organizacijomis ir kt., entuziastas, iniciatorius, organizatorius.
Remdamasis asmeniniais pavyzdžiais iš vaikystės, paauglystės laikotarpių bei dalindamasis savo gyvenimo kelyje sukaupta patirtimi, Gabrielius Liaudanskas-Svaras atskleidė paprastą, bet kartu genialų kiekvienam pasiekiamos laimės receptą, kuris, anot svečio, slypi visų vertybių pamate –pačiame žmoguje, jo pasirinkimuose, poelgiuose, įsitikinimų deklaravime. Anot svečio, „gyvenimo pilnatvė prasideda ir baigiasi davimu: savo vidiniam „aš“, artimajam, pagalbos prašančiajam ar jos prireikusiajam ir pagaliau Lietuvai – Tave išauginusiai, subrandinusiai žemei… Laisvė ir patriotiškumas yra patys brangiausi dalykai, kuriais galime didžiuotis, tačiau laisvė mums suteikia ir atsakomybę, kurią visą gyvenimą nešamės su savimi greta.“
Dėkojame pašnekovui už pasidalijimą gerąja patirtimi ir jaunuolių motyvavimą gyventi aktyvų gyvenimą.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros ministerija

Informaciją pateikė kultūros projektų vadovė, koncertų (spektaklių) organizatorė Guoda Juškaitė
Nuotraukos MB „Septintas kadras“