,,Pokalbiai su (ne)jaunimu“

By 2021-02-02 17 vasario, 2021 Atviras jaunimo centras

Kiekvienas jaunas žmogus savo gyvenime sulaukia momento, kai jam tenka apsispręsti, su kokia profesija jis nori sieti savo gyvenimą. Karjeros planavimas yra sudėtingas uždavinys, kuris reikalauja ne tik perprasti kas gali būti perspektyvu darbo rinkoje po keleta metų, bet ir pažinti patį save, išsiaiškinti savo gebėjimus ir ateities lūkesčius.

2021 m. sausio 28-osios vakarą buvęs Šilalės r. savivaldybės kultūros centro atviro jaunimo centro ir Šilalės r. visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos ,,Apskritasis stalas“ savanoris, tinklalaidės ,,Pokalbiai su (ne)jaunimu“ operatorius, visuomenininkas ir aktyvistas Kristupas Grigalavičius, šiuo metu gyvenantis Švedijoje pasidalino savo patirtimi ir savo gyvenimo siekiais.

Vaikinas papasakojo apie savo šių dienų darbus, mokslus, pomėgius, pasikeitusį gyvenimo ritmą ir būdą bei ateities planus. Žiūrovai klausė daug ir įdomių klausimų apie fotografiją, filmavimą, savęs paieškas ir apie baimę keisti gyvenamąją vietą. Pokalbio metu jaunuoliai gvildeno savęs pažinimo, veržlumo ir atkaklumo savo tikslų siekimo temas bei karantino metu užgulusius sunkumus.

Dėkojame Šilalės r. visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos ,,Apskritasis stalas“ savanoriui Rokui Aurylai už įdomų renginio ,,Pokalbiai su (ne)jaunimu“ formatą, pasiūlymus ir idėjas ir, žinoma, ačiū Kristupui už pasidalintas mintis ir patirtį, linkime Tau didžiulės sėkmės, siekiant savo svajonių.

Nepamirškite sekti tinklalaidės „Pokalbiai su (ne)jaunimu“ (aut. Fausta Sragauskaitė ir Kristupas Grigalavičius), „Youtube“ kanale: https://www.youtube.com/channel/UCtEOhPK9P8dPJ3h7BGIYnTQ

Informaciją pateikė Šilalės r. savivaldybės kultūros centro savanorė Ignė Paulauskaitė.