Kultūros centro darbuotojai lankėsi batalione

By 2020-03-04 19 kovo, 2020 Renginių archyvas

2020 m. vasario 3 d. Šilalės r. sav. kultūros centro darbuotojai lankėsi Šilalės r. Pajūrio miestelyje įsikūrusiame naujausiame Lietuvos kariuomenės motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ batalione, kuriam suteiktas vieno iš svarbiausių Lietuvos kariuomenės artilerijos kūrėjų – Brigados generolo Motiejaus Pečiulionio vardas. Susipažinome su bataliono vadu pulkininku leitenantu Vadimu Jeriominu ir kita bataliono administracija, darbuotojais.

Susitikimą pradėjome linksmu Šilalės kultūros centro instrumentalisto Alvydo Juodviršio ir Upynos kultūros namų koncertų (spektaklių) organizatorės Renatos Gužauskienės duetu. Prie kavos puodelio pasikalbėjome apie Šilalės r. sav. kultūros centro didžiausius renginius, bendradarbiavimo galimybes. Direktorė Irmina Kėblienė papasakojo apie mėgėjų meno kolektyvus ir pakvietė karinio dalinio darbuotojus ir šauktinius aktyviai įsitraukti į kultūrinę ir švietėjišką veiklą. Kultūros projektų vadovė, koncertų (spektaklių) organizatorė Guoda Juškaitė kariams, papasakojo apie Šilalės kultūros centro projektinę veiklą, pakvietė Kovo 11-ąją dalyvauti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-mečiui paminėti skirtame pėsčiųjų žygyje „Nepriklausomybės keliais“ ir susipažinti su Šilalės krašto istorija. Bataliono vadas pulkininkas leitenantas Vadimas Jeriominas pristatė Brigados generolo Motiejaus Pečiulionio artilerijos bataliono struktūrą, veiklą, artimiausius ateities planus. Po pokalbio apžiūrėjome bataliono patalpas: darbo kabinetus, poilsio kambarius, valgyklą, medicinos punktą.
Dėkojame bataliono vadui už be galo šiltą priėmimą ir norą glaudžiai bendradarbiauti su Šilalės r. sav. kultūros centru.

Nuotraukos kultūros projektų vadovės, koncertų (spektaklių) organizatorės Guodos Juškaitės ir bataliono seržanto Ričardo Norvilo