Išvyka į Tauragę

By 2020-10-02 11 lapkričio, 2020 Atviras jaunimo centras

2020 m. rugsėjo 30 d. Šilalės r. sav. kultūros centro atviro jaunimo centro savanoriai ir lankytojai vyko į Tauragę aplankyti ten įsikūrusio bendradarbystės centro „Spiečius“ bei Tauragės atviros jaunimo erdvės. Pirmiausia, jaunuoliai vyko į bendradarbystės centrą ,,Spiečius“, kuris yra „Versli Lietuva“ sukurta netradicinio tipo verslo vystymosi erdvė, pritaikyta smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams, vykdantiems veiklą ne ilgiau kaip 5 metus, bendradarbiauti tarpusavyje ir plėstis.
Po apsilankymo bendradarbystės centre jaunuoliai vyko į Tauragės atvirą jaunimo erdvę, kurioje svečius džiugiai pasitiko jaunimo darbuotojai: Toma ir Laurynas bei atviros jaunimo erdvės savanoriai. Darbuotojai supažindino lankytojus su erdve, savanoriais bei elgesio taisyklėmis. Jaunuoliams erdvė paliko didžiulį įspūdį, jie sėmėsi idėjų ir aptarė ką galėtų pritaikyti ir savo mieste. Susipažinę su erdve jaunuoliai turėjo galimybę išbandyti naujausius „Virtual Reality 3D” akinius ir nusikelti į virtualų žaidimų pasaulį.
Važiuojant atgal į Šilalę jaunuoliai diskutavo, kad labiausiai jiems įsiminęs dalykas yra tai, kad atviroje jaunimo erdvėje jaunuoliai gali laivais išreikšti save, piešdami ant kiekvienos erdvės sienos (žinoma, prieš tai susitarę su darbuotojais, aptarę viziją ir pan.). Išvykoje dalyvavę jaunuoliai džiaugėsi naujomis pažintimis ir įspūdžiais po išvykos.

Informaciją ir nuotraukas pateikė Jaunimo savanorišką tarnybą Šilalės r. sav. kultūros centro atvirame jaunimo centre atliekantis Gustas Juška.