„Pokalbiai su (ne)jaunimu“ kalbina Andrių Pleikį!

By 2023-08-28 31 spalio, 2023 Atviras jaunimo centras

Šio „Pokalbiai su (ne)jaunimu“ epizodo tikslas – suteikti jauniems žmonėms daugiau informacijos apie verslą, startuolius ir apie tai, kaip jie patys gali tai pradėti!
Ketvirtuosiuose pokalbiuose, vykusiuose liepos 18 d. etnokultūrinėje stovykloje „Etnokultūros kūrybinės dirbtuvės“, svečiavosi „Distify“ startuolio savininkas Andrius Pleikys. Projekto „Pokalbiai su (ne)jaunimu“ savanoris Domantas Balčiūnas kalbino svečią įvairiomis verslo temomis, prašydamas atvirai kalbėti apie jo asmeninę patirtį. Andriui teko papasakoti, kaip aplinkiniai žmonės reagavo į jo karjeros sprendimą, pašnekovas leido suvokti, kokių iššūkių galima tikėtis kitiems, besiryžtantiems sekti jo pėdomis. Andrius taip pat pasidalino savo patyrimais, atsiradusiais jo suburtos komandos gretose, trumpai užsiminė apie mentorius ir kokią reikšmę jie turi jo gyvenime. Pašnekovas pasidalino ir savo slapta, bet pamažu realybe virstančia svajone – Andrius nori būti pilotu. „Laikas skriejo pro šalį tarytum turėdamas sparnus“ –tiek tinklalaidės pašnekovo, tiek vedėjo nuomone, pokalbis tikrai neprailgo ir buvo be galo įdomus. Per muzikinę pertraukėlę visų širdis palietė ir nuotaikingai nuteikė antrai pokalbio daliai šilališkio Arno Ramanausko muzikinis pasirodymas.
Dėkojame visiems projekto savanoriams, stovyklautojams bei linkime Andriui didžiausios sėkmės jo versle ir siekiant aukštumų įgyvendinant svajonę tampant dangų skrodžiančiu pilotu!

Negalėjusius dalyvauti pokalbyje realiu metu informuojame, jog tinklalaidę jau galite rasti: ,,Spotify“, ,,Podbean“, ,,Youtube“ kanaluose.
YOUTUBE: https://bit.ly/3QwcUGZ
SPOTIFY: https://spoti.fi/3qrdk6M
PODBEAN: https://bit.ly/3sgn4Be

Projektas bendrai finansuojamas pagal Europos Sąjungos programą ,,Europos solidarumo korpusas“.

Informaciją pateikė „Pokalbiai su (ne)jaunimu“ savanoris ir šios tinklalaidės vedėjas – Domantas Balčiūnas.