„Pokalbiai su (ne)jaunimu“ svečiuose Ingrida Olendraitė

By 2023-08-28 31 spalio, 2023 Atviras jaunimo centras

Penktuosiuose pokalbiuose, kurie vyko liepos 19 d. etnokultūrinėje stovykloje „Etnokultūros kūrybinės dirbtuvės”, savanorė Viltė Kybartaitė kalbino mokslų daktarę, virusologę Ingridą Olendraitę. Iš Šilalės krašto, Jomantų kaimo, kilusi mokslininkė dalinosi savo vaikystės prisiminimais ir patarimais, pasak jos, užaugti mažame miestelyje yra privalumas. Pokalbių metu Ingrida Olendraitė pasakojo apie mokslininko profesiją ir jos ypatumus, savo kasdienybę. Entuziazmo apie savo profesiją neslepianti mokslininkė pasidalino, su kokiais iššūkiais susidūrė COVID-19 pandemijos metu ir kokią svarbą turėjo visuomenėje.
Muzikinės pertraukos pokalbių metu pasirodė vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Inkstiliuks“. Dėkojame jiems už nuotaikingą ir tradicinio skambesio pripildytą pasirodymą!
Dėkojame visiems projekto savanoriams, stovyklautojams bei linkime Ingridai ir toliau siekti didžiausių pasiekimų mokslo sferoje!
Negalėjusius dalyvauti pokalbyje realiu metu informuojame, jog tinklalaidę jau galite rasti ,,Spotify“, ,,Podbean“, ,,Youtube“ kanaluose:
YOUTUBE: http://bit.ly/463uqa5
SPOTIFY: https://spoti.fi/44LD6AE
PODBEAN: https://bit.ly/3PzL1wY

Projektas bendrai finansuojamas pagal Europos Sąjungos programą ,,Europos solidarumo korpusas“.

Informaciją pateikė „Pokalbiai su (ne)jaunimu“ savanorė ir šios tinklalaidės vedėja – Viltė Kybartaitė.