VAIKŲ VELYKĖLĖS

By 2019-04-30 15 birželio, 2020 Renginių archyvas

2019 m. balandžio 28 d. prie Šilalės Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios vyko VAIKŲ VELYKĖLĖS, ARBA ATVELYKIS – pavasario šventė, skirta mažiesiems Šilalės miesto gyventojams. Šventės metu organizuoti įvairūs Atvelykio žaidimai: margučių ridenimo varžytuvės, stipriausio ir gražiausio  margučio  rinkimai, margučių ir vežimaičių estafetė, pavasarinių piešinėlių spalvinimo, veidelių piešimo, balionų lankstymo, burbulų pūtimo ir kitos linksmos veiklos, kurias vedė AJC „ Pulsas” darbuotojos, savanoriai iš AJC ir VšĮ „Etnoklubas” bei animatorės iš „Linksmasis lagaminas”.

Velykų Bobutė pasakojo apie Atvelykio tradicijas, užminė mįslių ir vadovavo linksmam šurmuliui. Vaikai linksmai krykštavo, žaidė, rungėsi tarpusavyje ir su tėveliais. Rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti Šilalės raj. savivaldybės kultūros centro padėkos raštais ir atminimo dovanomis, visi VAIKŲ VELYKĖLIŲ dalyviai  –  Šilalės Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios klebono Sauliaus Katkaus įsteigtais prizais –  šokoladiniais kiaušiniais.
Gražiausio margučio rinkimuose nugalėjo Jonas Kėbla, II vieta – Aimantas Šalkauskas, III vieta – Indrė Raudoniūtė.
Tvirčiausio margučio savininkas – Kajus Miknius.
Margučių ridenimo varžytuvių nugalėtojai: Irmantė Petrošiūtė, Ūla Patackaitė, Joris Zobėla, Augustas Pūdževis, Domas Monkevičius.
Tikimės, kad graži  tradicija švęsti VAIKŲ VELYKĖLES bažnyčios šventoriuje prigis, ir kitais metais sulauksime dar daugiau dalyvių.
Dėkojame visiems savanoriams bei informaciniam rėmėjui – UAB „Šilalės artojas”.

Informaciją pateikė Šilalės kultūros centro scenos režisierė (etnografijai) Ilona Raudonienė ir kultūros projektų vadovė Guoda Juškaitė
Nuotraukos – MB „Septintas kadras”