Teatro mėgėjai rinkosi į kūrybinę stovyklą!

By 2023-06-16 Renginių archyvas

2023 m. birželio mėnesio 12-14 dienomis Šilalės rajone pirmą kartą organizuota teatro stovykla-praktikumas, kurioje dalyvavo Šilalės, Tauragės, Klaipėdos solistai, atlikėjai, choristai, šokėjai ir kiti meno mėgėjai. Ši stovykla tapo puikia meno kalve, kurioje teatro mylėtojai turėjo galimybę išplėsti savo žinias, ugdyti kūrybiškumą ir drauge su kitais bendraminčiais, semtis praktinių įgūdžių iš profesionalių lektorių.
Pirmą kartą organizuotoje stovykloje teatro mėgėjus scenos meno mokė profesionalūs lektoriai.
Viena iš lektorių ir seminaro vedėjų buvo viešojo ir sceninio kalbėjimo ekspertė bei menotyros mokslų daktarė -Danutė Vaigauskaitė. Stovykloje taip pat choreografijos paslapčių mokė Kauno valstybinio muzikinio teatro choreografas ir aktorius Dainius Bervingis. Solinio dainavino pamokas vedė operos solistas Egidijus Bavikinas, jam akomponavo VDU Muzikos akademijos fortepijono katedros, docentė ir pianistė Beata Vingraitė. Aktorinio meistriškumo mokė Kauno nacionalinio dramos teatro ir Londono Vilhelmo Šekspyro „Globe“ teatro aktorius Andrius Gaučas. Kiekvienas iš šių ekspertų vedė savo praktinius užsiėmimus, kuriuose dalyviai liejo prakaitą ir tobulino savo įgūdžius.

Dėkojame lektoriams ir dalyviams !

Projektą finasuoja Lietuvos kultūros taryba, Šilalės rajono savivaldybė.

Informacinis rėmėjas Šilalės artojas.

Informaciją ir nuotraukas pateikė Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro kultūrinių veiklų kordinatorius – Algirdas Šaulys.