„Pokalbiai su (ne)jaunimu“ sugrįžta!

By 2024-01-15 Naujienos

Praėjusiais metais didelio jaunimo susidomėjimo sulaukęs „Pokalbiai su (ne)jaunimu“ renginių ciklas tęsiamas ir 2024 metais, kadangi jo įgyvendinimui finansavimą (5053 Eur) skyrė Jaunimo reikalų agentūra.
Projektas „Pokalbiai su (ne)jaunimu“ pagal programą „Europos solidarumo korpusas“ Šilalėje yra pasiruošęs nustebinti naujomis idėjomis, kūrybiškais sumanymais ir įdomiais pašnekovais. Projektą kuruoja ir prie pilnaverčio jo įgyvendinimo prisideda Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras.
Pagrindinis projekto iniciatorių tikslas – kurti patrauklią erdvę jaunimui, kurioje būtų galima save realizuoti, burti bendraminčius, jaunuoliams patrauklia forma skleisti informaciją apie jaunimo galimybes ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Jaunuoliai diskusijose gali dalyvauti ne tik gyvai, bet ir nuotoliniu būdu – jiems patogiu metu klausantis tinklalaidžių.
Projekto metu jaunimas bus supažindinamas su įvairių sričių profesionalais, pasikalbėjimų formatu bus gvildenamos temos apie mokslą, karjerą, jaunimo galimybes, aptariami įvairių sporto bei pramogų pasaulio žmonių užkulisiai ir realybė. Šiemet didesnis dėmesys skiriamas socialinių tinklų įtakai kasdieniame jaunuolių gyvenime, ateinantiems rinkimams, tarptautinei savanorystei ir jaunimo kelionėms, meninei jaunuolių saviraiškai. Projektas leis jauniems žmonėms susipažinti su autoritetais ir jų gyvenimo būdu, pasiekimais, o galbūt ir patiriamomis nesėkmėmis.
Tikimasi, jog „Pokalbiai su (ne)jaunimu“ ir vėl sulauks didelio jaunuolių susidomėjimo, kadangi projekto veiklos prasidės jau visai netrukus!