Pagerbti Šilalės rajono kultūros ir švietimo darbuotojai

By 2020-01-06 19 gegužės, 2020 Renginių archyvas

2020 m. sausio 3 d. Šilalės rajono valdžia pagerbė ir Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro darbuotojus už didžiausią indėlį įneštą į įstaigos darbų kraitę per 2019-uosius metus.

Irmina Kėblienė, Šilalės r. sav. kultūros centro direktorė, pagerbta už kultūros, tradicijų puoselėjimą ir sklaidą, pagalbą, nuoširdžius patarimus, gebėjimą bendrauti ir skatinti kitas įstaigas įsijungti ir sėkmingai bendradarbiauti siekiant bendro tikslo. Direktorės iniciatyva organizuotas pirmasis Lietuvoje Respublikinis suaugusiųjų chorų maratonas, inicijuotas ir įgyvendintas tarptautinis projektas „Gamtinio ir kultūrinio paveldo populiarinimas per Lietuvos-Lenkijos etninę kultūrą“. Šilalės r. savivaldybės kultūros centre padidėjo renginių įvairovė, vis dažniau galima pasidžiaugti organizuojamomis parodomis, spektakliais bei į Šilalę atvykstančiais populiariais atlikėjais.
Antanas Kazlauskas, direktorės pavaduotojas,- už ilgametį kūrybinį darbą ir svarų indėlį organizuojant renginius (muzikinės inscenizacijos ELIZA pastatymą (režisierius ir aktorius), Respublikinio politinių kalinių ir tremtinių dainų ir poezijos šventės įgyvendinimą, Nakties muzikos vakarą bei kitus svarbius kultūros renginius.
Neringa Eitutienė, Kaltinėnų kultūros namų koncertų (spektaklių) organizatorė,- už iniciatyvumą, aktyvų kūrybišką darbą įstaigoje ir už jos ribų, pilietiškumo ir tautinio sąmoningumo ugdymą, aktyvų įsitraukimą į „Kultūros paso“ programą bei kitas vaikams ir jaunimui skirtas programas (edukacijų vedimą Šilalės r. sav. kultūros centre „Kultūros paso“ dalyviams, vaikams ir jaunimui etnokultūrinėje stovykloje, edukacinių programų vedimą suaugusiems bendradarbiaujant su Švietimo pagalbos tarnyba TAU dalyviams visame Šilalės rajone, šventinių spektaklių pastatymą Kaltinėnų miestelio bendruomenei).
Sandra Rimkutė-Jankuvienė, chorvedė,-už nuoširdų kūrybinį darbą, atsidavimą populiarinant chorinę muziką, didžiulę pagalbą kultūros darbuotojams įgyvendinant pačius įvairiausius kūrybinius sumanymus, už svarų indelį rengiant ir įgyvendinant kultūros projektus (Respublikinį suaugusiųjų chorų maratoną, Šilalės krašto garsinimą Tarptautiniame chorų festivalyje Italijoje).

Informaciją pateikė Šilalės r. savivaldybės kultūros centro kultūros projektų vadovė Guoda Juškaitė
Nuotraukos: Antano Kazlausko, Rimos Norvilienės, Vasilijaus Zlotnikovo