NAKTINIO TINKLINIO TURNYRAS 2023

2023 m. lapkričio 11 d. Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos sporto salėje vyko naktinis tinklinis, kurį organizavo Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro Atviras jaunimo centras. Jau tradicija tapęs tinklinio turnyras sulaukė didelio susidomėjimo. Užregistravus 12-ai komandų iš įvairių miestų ir miestelių – registracija buvo stabdoma. Tinklinio turnyre varžėsi komandos iš Šilalės, Pajūrio, Tauragės, Rietavo, Kvėdarnos ir Jurbarko.
Turnyro metu komandos buvo suskirstytos į dvi kategorijas: merginų (6×6) ir vaikinų (6×6). Pasibaigus turnyrui, komandos buvo apdovanotos diplomais, medaliais, taurėmis bei rėmėjų prizais. Pirmąją vietą merginų kategorijoje laimėjo komanda, pavadinimu „Veidu žemyn asilas aukštyn“ (Šilalė), antroji vieta atiteko iš Jurbarko atvykusiai komandai, pavadinimu „Girls on fire“, o trečioji vieta – komandai pavadinimu „Rinktinės“ (Šilalė). Vaikinų kategorijoje pirmąją vietą iškovojo komanda iš Tauragės, pavadinimu „Tauragė“, antrąją vietą iškovojo komanda „Bajorai“ (Jurbarkas), o trečioji vieta atiteko komandai „Comeback“ (Rietavas).
Nuoširdžiai dėkojame naktinio tinklinio iniciatorėms, savanorėms Godai Genutytei ir Evelinai Gečaitei. Dėkojame turnyro metu teisėjavusiems fizinio ugdymo mokytojams Reginai Arlauskienei, Indrei Šetikienei ir Dangirdui Kėblai. Už pagalbą organizuojant turnyrą dėkojame Atviro jaunimo centro sporto trenerei Mildai Galdikaitei-Mikašauskienei.
Nuoširdžiai dėkojame rėmėjams, prisidėjusiems prie renginio prizais – Šilalės rajono savivaldybės merui Tadui Bartkui ir  Šilalės rajono savivaldybės tarybos nariui Remigijui Jonučiui.
Projektą finansuoja Šilalės rajono savivaldybė.

Informaciją pateikė Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro atviro jaunimo centro jaunimo darbuotoja Karolina Šiaudvytienė.
Nuotraukos  Ingridos Vitkutės.