Suaugusiųjų šokių kolektyvas „Kadagys“

Vadovė – Giedrė Fasci

Šilalės r. sav. kultūros centro Kvėdarnos kultūros namų tautinių šokių kolektyvas „Kadagys“ suburtas 2015 metais. „Kadagio“ repertuare – lietuvių liaudies sceniniai šokiai. Kolektyve šiuo metu šoka 16 šokėjų.
Savo pasirodymais „Kadagio“ šokėjai praturtina įvairių renginių ir švenčių programą Šilalės rajone, dalyvauja įvairiuose konkursuose ir festivaliuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. 2022 metais kolektyvas dalyvavo Tauragės apskrities Dainų šventėje „Karšuvos žemės vaikai“. Ne kartą įvairiuose konkursuose, festivaliuose pelnė I, II, III vietas. Kolektyvui suteikta III kategorija.

Moterų vokalinis ansamblis „Allegro“

Vadovė – Gražina Pameditienė

Moterų vokalinis ansamblis susikūrė 2015 metais. Tai darbingas, veiklus kolektyvas, kuriame dainuoja 14 moterų. Ansamblio repertuaras įvairus – tai lietuvių ir užsienio kompozitorių kūriniai, lietuvių liaudies dainos, religiniai kūriniai. 2019 m.  2020 m. ir 2022 m. kolektyvas dalyvavo LTR laidoje „Duokim garo“, 2022m. Tauragės apskrities Dainų šventėje „Karšuvos žemės vaikai“ ir  Lietuvos vakarų krašto dainų šventėje. Ansamblis aktyviai dalyvauja su koncertinėmis programomis savo krašto ir kitų rajonų įvairiose šventėse, renginiuose, konkursuose.

Merginų tautinių šokių kolektyvas „Kadagėlis“

Vadovė – Giedrė Fasci

Šilalės r. sav. kultūros centro Kvėdarnos kultūros namų merginų tautinių šokių kolektyvas „Kadagėlis“ suburtas 2019 m. rugsėjo mėnesį. Kolektyvą sudaro 12 narių. Pirmasis tautinis šokis parodytas 2020 m. kovo 8 d. moksleivių dainų šventės apžiūroje. Šokėjos dalyvauja įvairiuose renginiuose Šilalės rajone ir už jo ribų. 2022 metais „Kadagėlis“ dalyvavo Tauragės apskrities Dainų šventėje „Karšuvos žemės vaikai“.

Folkloro ansamblis „Volungė“

Vadovė – Gražina Pameditienė

Šilalės r. sav. kultūros centro Kvėdarnos Kultūros namų folkloro ansamblis „Volungė“ susikūrė 2015 m. Ansamblio repertuare dominuoja  Žemaitijos krašto folkloras: dainos, romansai, šokiai, rateliai ir pasakojimai. Kolektyvas dalyvauja Žemaitijos regiono folklorinių šokių ir pasakotojų konkurse, etninėje akcijoje „Visa Lietuva šoka“, rengia Advento, Užgavėnių ir Kaziuko mugės programas. Aktyviai dalyvauja visuose Kvėdarnos seniūnijos renginiuose ir šventėse.

Jaunučių tautinių šokių kolektyvas „Kadagėlis“

Vadovė – Giedrė Fasci

Jaunučių tautinių šokių kolektyvas „Kadagėlis“ suburtas 2019 metų rugsėjo mėnesį. Kolektyve šoka 16-lika (7-9 metų) šokėjų. Tai gana naujas kolektyvas, kuris tik žengia pirmuosius žingsnelius, mokosi. Kolektyvas dalyvauja įvairiuose Kvėdarnos kultūros namų organizuojamuose renginiuose.

Dainos ir teatro studija „Muzikutis“

Vadovė – Gražina Pameditienė

2023 m. suburta 6-12 m. Šilalės r. sav. kultūros centro Kvėdarnos kultūros namų dainos ir teatro studija „Muzikutis“. Užsiėmimų tikslas – atsižvelgiant į kiekvieno vaiko gebėjimus, amžių ir poreikius, lavinti  vokalinius gebėjimus, ugdyti kūno raišką: mimiką, gestus, kūno plastiką, lavinti  sceninę laikyseną, bendravimo įgūdžius.