MĖGĖJŲ TEATRO KOLEKTYVAS

Vadovė – Neringa Eitutienė

Nuo 2015 metų Kaltinėnų kultūros namuose susibūrė mėgėjų dramos kolektyvas. Kolektyvas pateikia žiūrovams spektaklius, inscenizacijas su muzikiniais numeriais. Kolektyvo nariai –  įvairių renginių dalyviai, su nuolatiniais ir momentiniais vaidmenimis bei improvizacijomis dalyvaujantys tradicinėse šventėse, valstybiniuose minėjimuose, Užgavėnių, Kalėdų karnavaluose bei kituose renginiuose, suteikdami jiems išskirtinumo.

Kolektyvą sudaro 25 įvairaus amžiaus meno mėgėjai. Per 5 veiklos metus publikai pristatė muzikinę pasaką „Raudonkepuraitė“, pasaką visai šeimai „Pelenė“, stilizuotą pasaką „Coliukė“, kalėdinę pasakas „Kas miške gražiausias“ ir „Sniego karalienė“, taip pat komediją pagal V. Bladykaitės pjesę „Ženteliai“. Šį spektaklį kolektyvas pristatė Lietuvos klojimo teatrų festivalyje „Pri klietelis“, VIII respublikiniame mėgėjų teatrų festivalyje „Šiluvos devyndienis 2019“, Šilalės r. kaimyniniuose kultūros namuose ir laisvalaikio salėse.

MOTERŲ VOKALINIS ANSAMBLIS „VERSMĖ“

Vadovė –  Vileta Gailevičienė

Ansamblis susibūrė 2017 metais. Ansamblyje dainuoja 12 moterų, kurios ne tik balsingos, bet ir mylinčios dainą.
Ansamblio repertuaras įvairus – tai lietuvių ir užsienio kompozitorių kūriniai, lietuvių liaudies dainos, romansai. Kolektyvas dainuoja ir a capella. Ansamblis koncertuoja ne tik Kaltinėnų kultūros namuose, bet ir rajoniniuose renginiuose, kaimyninių rajonų šventėse ir festivaliuose. Kolektyvas vyko į XI Lietuvos senjorų dainų ir šokių šventę „Mes vėl kartu“tę „Mes vėl kartu“ , taip pat dalyvavo Respublikiniame vokalinių ansamblių konkurse „Šilų aidai – 2018“, vokalinių ansamblių šventėje „Uždainuokim, kaimynėliai” Kelmės raj. Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centre, Žemaitijos regiono vokalinių ansamblių festivalyje „Atsiliepk dainoj“. Ansamblis kartu su liaudiškos muzikos kapela turi paruošęs 60 minučių  programą, kurią gali atlikti įvairiose šventėse ir renginiuose.

LIAUDIŠKOS MUZIKOS KAPELA

Vadovė – Vileta Gailevičienė

Kapela susikūrė 2017 metais. Kapelos muzikos instrumentų sudėtis: būgnas, akordeonas, armonika, smuikas.

Kapeloje groja tikri liaudies muzikos žinovai. Repertuare turi įvairiausių aranžuočių liaudies kūrinių.
Kolektyvas dalyvauja įvairiuose kultūros namų organizuojamuose renginiuose, rajono šventėse.  Kapela Šilalės rajono liaudiškos muzikos kapelų varžytuvėse 2017 m. buvo nominuota kaip švelniausia kapela, taip pat dalyvavo Respublikinėje tradicinių kapelų šventėje „Mildos gegužinė“ Tauragės rajone, pirmosios pradalgės šventėje „Pustykim, vyrai, dalgelius“ Raseinių rajone. Kolektyvas kartu su moterų vokaliniu ansambliu „Versmė“ dažnai kviečiamas su koncertine programa dalyvauti  įvairiuose renginiuose.