Fotografavimo ir filmavimo kursai Šilalės Atvirame jaunimo centre

Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro Atviras jaunimo centras vykdo projektą ,,Jaunimo ‚,PULSU““, kurį finansuoja Jaunimo reikalų agentūra prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Viena iš projektinių veiklų – filmavimo ir fotografavimo kursai jaunimui, kuriuos vedė fotografė Ieva Tvaronavičiūtė (MB ,,Septintas kadras“). 🎬🎬🎬 Kursų metu jaunuoliams suteiktos ne tik teorinės žinios, bet ir praktiniai įgūdžiai (fotoaparatą kursams nuomoja fotografė). Jaunuoliai, kurie norėjo išmokti filmavimo ir fotografavimo meno, į lektorės vedamus praktinius kursus rinkosi kiekvieną pirmadienį (lapkričio 27 d. gruodžio 4, 11, 18 d.), teoriniai užsiėmimai vyko lapkričio 29 d. gruodžio 6, 13, 15 d. Susitikimo metu buvo aptartos aktualios temos:

  1. Fotografo, videografo darbo pliusai ir minusai, kuprinės pristatymas, viskas apie techniką;
  2. Portfolio kūrimas. Technika ir fotografavimas/filmavimas telefonu;
  3. Supažindinimas su montavimo, retušavimo programomis;
  4. Vizualinio turinio kūrimas: nuotraukų retušavimas, filtrų pritaikymas, vaizdo klipo montavimas.

Mokymų metu buvo galima naudotis ir savo turima filmavimo bei fotografavimo įranga. 🎬🎬🎬

Projektą finansuoja Jaunimo reikalų agentūra. 💰💰💰

Informaciją pateikė Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro Atviro jaunimo centro jaunimo darbuotoja Karolina Šiaudvytienė.
Nuotraukos Atviro Jaunimo centro savanorio Hrayar Badalyan ir jaunimo darbuotojų Simonos Kanapinskaitės bei Karolinos Šiaudvytienės.