Vilnos vėlimo technologijos pritaikymas šiuolaikinėje buityje

By 2020-12-03 Renginių archyvas

Vilnos vėlimas – sena technologija. Šiais laikais išmokome šią technologiją pritaikyti prie šiuolaikinių poreikių. Kvėdarnos kultūros namų etninės kultūros plėtros programos „Edukacinių užsiėmimų ciklas visai šeimai“, finansuojamas Šilalės rajono savivaldybės tęsiasi toliau.
Per šį, nuotolinį edukacinį užsiėmimą „Vilnos vėlimo technologijos pritaikymas šiuolaikinė buityje“, vilna apvėlėme muiliuką. Tai puikus, kvepiantis aksesuaras vonios kambariui bei atliekantis ir odos šveitimo funkciją. Muiliukas taip ir vadinasi „Muilas – šveistukas“.
Projekto dalyvės, kurios buvo pasiryžusios darbelius atlikti individualiai, stebint vaizdo mokomąsias pamokėles „Facebook“ sukurtoje grupėje ir konsultuojantis su vadove „Messenger“ programos grupėje, tai atliko puikiai. Priemones rankdarbiams dalyvės gavo supakuotas į atskirus maišelius, padedant juos sutartose vietose, taip išvengiant tiesioginio kontakto.
Nuoširdžiai džiaugiuosi pagyvenusių žmonių gebėjimu įveikti naujųjų technologijų sunkumus ir viską atlikti tobulai.

Informaciją pateikė Aldutė Rimkienė, koncertų (spektaklių) organizatorė
Nuotraukos: D. Trapkauskienės, E. Stulgienės, L. Bartušienės, J. Lekavičienės, R. Dobelinskaitės, R. Viršilienės, St. Kaziukonienės, St. Tubutienės