Šventė Žadeikiuose ,,Rudens mozaika“

By 2019-11-20 1 birželio, 2020 Renginių archyvas

„Vasara baigiasi, ateina ruduo, ir jei būtų kitaip, bangos visada ristųsi didelės ir naktimis šviestų vien pilnatis – ir mes niekada nepajustume, kaip plaka gyvenimo širdis. Ypač tada, kai per darbų gausybę niekam nelieka laiko…“  (Helas Borlandas).
Džiugu, kad lapkričio 15-osios vakarą Žadeikių seniūnijos žmonės rado laiko ateiti, pabūti kartu, padainuoti, pašokti. Visi kartu, lydimi geros nuotaikos, kūrė „Rudens mozaiką“.

Mintimis apie rudenį, šventę pradėjo vakaro vedėjai Aušra Jančauskienė ir Kazys Paliakas. Muzikinius sveikinimus skyrė Žadeikių laisvalaikio salės moterų vokalinis ansamblis „Žarija“(vadovė Aušra Jančauskienė). Susirinkusius sveikino Šilalės rajono savivaldybės meras – Algirdas Meiženis, Šilalės rajono savivaldybės tarybos nariai: Vera Macienė, Loreta Kalnikaitė ir Arūras Dambrauskas.   Šilalės rajono savivaldybės meras įteikė padėkas: Stasei Šedvilienei už nuoširdų dvasinių vertybių saugojimą ir puoselėjimą Žadeikių seniūnijoje, Rimvydui Girčiui už aktyvią veiklą Žadeikių seniūnijos gyventojų labui vykdant  Prapymo seniūnaičio pareigas, Alvydui Žiogui už Žadeikių vardo garsinimą Lietuvoje, Asociacijai „Žadeikių sūkurys“ už siekį burti Žadeikių gyventojus, pastangas vykdant projektus nukreiptus į seniūnijos ateitį. Žadeikių seniūnijos seniūnas Faustas Meiženis seniūnaičiams įteikė atminimo dovanas.
Skambias dainas dainavo, žaidimus organizavo ir vakarą padėjo vesti visiems gerai žinoma muzikos grupė „G.E.R.S“. Geros nuotaikos pliūpsnį Žadeikiškiams dovanojo netikėtai užklydęs žydelis (Telšių šviesuolis, Žemaičių kultūros draugijos Telšių skyriaus pirmininkas Andrius Dacius).
Kad ir kaip būtų liūdna ir sunku, bet smagu  pabūti kartu ir dėlioti „Rudens mozaiką“, pasijunti daug stipresnis, kai į draugo ar kaimyno petį atsiremti gali. Dėkojame visiems, kurie padėjo praskaidrinti niūrių rudens vakarą savo buvimu kartu – Ačiū Jums!

Žadeikių laisvalaikio salės dirigentė  Aušra Jančauskienė
Nuotraukos  Indra Pudžemytė-Zabrynienė, Vygantas Jančauskas