Susitikimas su Tauragės karo prievolės ir komplektavimo poskyrio pareigūnu

By 2021-04-08 4 gegužės, 2021 Atviras jaunimo centras

2021 m. balandžio 7 d. Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro atviras jaunimo centras organizavo susitikimą su Tauragės karo prievolės ir komplektavimo poskyrio pareigūnu. Į nuotolinį susitikimą, kuris vyko vaizdo pokalbių platformoje ,,Zoom“, noriai įsitraukė net 15 Šilalės rajone gyvenančių jaunuolių.
Susitikimo metu jauniems žmonėms buvo suteikta informacija apie tarnybos galimybes Lietuvos kariuomenėje, atrankos sąlygas, galimas tarnybos vietas, specialybes, socialines garantijas, tobulėjimo ir karjeros galimybes.
Dėkojame Tauragės karo prievolės ir komplektavimo poskyrio pareigūnams už skirtą laiką, įdomią ir labai naudingą paskaitą jaunuoliams.
Dėkojame Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro ir atviro jaunimo centro savanoriams ir lankytojams už pagalbą organizuojant nuotolines veiklas ir renginius bei pastebėtas ir užfiksuotas svarbias akimirkas.

Informaciją pateikė Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro atviro jaunimo centro socialinio darbo organizatorė Monika Šerpytytė.
Roko Aurylos nuotr.