Stalo teniso, šaškių ir biliardo turnyrai

By 2019-08-28 8 birželio, 2020 Renginių archyvas

2019 m. rugpjūčio 26-osios popietę Šilalės r. sav. kultūros centro Atvirame jaunimo centre (toliau – AJC ,,Pulsas”) vyko stalo teniso, šaškių ir biliardo turnyrai. Prie teniso stalo varžėsi net 10 jaunuolių, tačiau geriausiai pasirodė ir prizines vietas pelnė: I vietą – Svajūnas Petrokas, II vietą – Eimantas Būdvytis, III vietą – Lukas Petravičius.

Šaškių turnyre pirmąsias vietas stengėsi iškovoti 9 jaunuoliai, turnyro nugalėtojais tapo: I-osios vietos – Matas Tunaitis, II-osios vietos – Kristupas Grigalavičius, III-osios vietos – Svajūnas Petrokas. Nemažai jaunuolių dėmesio sulaukė ir biliardo turnyras. Laimėtojais tapo: I vietos – Nojus Klimavičius, II-osios vietos – Matas Tunaitis ir III-iąją vietą iškovojo – Lukas Petravičius. Prizines vietas laimėję jaunuoliai buvo apdovanoti medaliais.

Dėkojame stalo teniso, šaškių ir biliardo teisėjams.

Informaciją ir nuotraukas pateikė Šilalės r. sav. kultūros centro atviro jaunimo centro socialinio darbo organizatorė Monika Šerpytytė.