Spektaklio „Svajonių kepurė“ premjera

By 2020-03-20 29 balandžio, 2020 Renginių archyvas

Kai aplinkinių Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiu skirtų renginių nuotaikos sklaidėsi, kovo 11 d. vakare, upyniškiai rinkosi į kultūros namus, baigiamajam (Upynoje) projekto „Laisvės malūnėliai“ renginiui. Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejaus darbuotoja Regina Mickuvienė, pristatydama nominantą ir nominaciją – „Upynos krašto ir kultūros sergėtojas“, pradėjo paskutinįjį projektinį susitikimą. Renginį tęsė dovana – Upynos kultūros namų mėgėjų meno muzikinio teatro spektaklio „Svajonių kepurė“ premjera. Nemažas būrys, apie 30 įvairaus amžiaus artistų, džiugiomis nuotaikomis ir intrigomis dalinosi su žiūrovais žaisdami ir išdykaudami. Po pasirodymo, dalinomės potyriais išgyventais pasiruošimo metu bei padėkomis, gardžiavomės šventiniu tortu ir kitais saldumynais finansuotais minėto projekto lėšomis.
Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie spektaklio pastatymo: mažiesiems aktoriams, dainininkėms, šokėjoms bei jų tėveliams, auklėtojai Angelei Petrošienei, Jovitai Aužbikavičienei, Aušrai Valterienei, Rasai Karašienei, Pauliui Skurdeliui, Zinai Bagdonienei. Už iniciatyvą projektui įgyvendinti Šilalės kultūros centro direktorei Irminai Kėblienei ir projekto vadovei Guodai Juškaitei. Visiems renginių ciklo – projekto partneriams Upynoje: seniūnijai, bendruomenei, bibliotekai, mokyklai, viešąjai įstaigai „Suodnas“ (anksčiau gautos projektinės lėšos (iš dalies) finansavo aktorių aprangos detalių įsigijimą). Už informacinę sklaidą – Klebonui Vytautui Šiaudvyčiui ir Linai Maslauskienei, kuri yra puiki daugelio mūsų renginių fotografė.
O jeigu ir jums nesipildo svajonės, gali būti, kad dėl to kalta – kepurė. O gal jūs jos visai neturite? Tuomet viskas aišku – iš be kepurės galvos visos svajonės išskrenda, neišsipildo… išeitis yra – įsiliekite į kultūrinį gyvenimą Upynoje („gera vietelė“). Nuo šiol čia veikia siuvykla, kurioje galima pasisiūti svajones saugančią kepurę! Tad, iki susitikimų!

Informaciją pateikė Upynos kultūros namų darbuotoja, spektaklio sumanytoja ir režisierė Renata Gužauskienė.
Fotografijos Linos Maslauskienės ir Kristinos Yvanauskai