Šilališkiai Ariogalos lygiadienyje 2019

By 2019-04-09 22 gegužės, 2020 Renginių archyvas

Balandžio 5 d.  prasidėjo bruzdesys Ariogalos kultūros namuose. Miesto bendruomenė sugužėjo į salę linksmai praleisti laiko, padainuoti ir pasigrožėti dainuojančiais. Ir mūsų  Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro kolektyvai vyko į tradiciniu tapusį „Ariogalos lygiadienį“.

Šis lygiadienis buvo ypač gausus dalyvių. Susirinko folkloro mylėtojai iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Dalyvavo kolektyvai iš Kauno,  Josvainių, Šiaulių, Jurbarko ir Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro folkroko grupė „Uknolis“ ( vadovas Alvydas Juodviršis) ir folkloro ansamblis „Gers Smuoks“ ( vadovė Ilona Raudonienė).  Renginys prasidėjo koncertu, kuriame galėjome pasiklausyti modernizuoto folkloro, patys padainuoti ir muzikuoti.
Bet renginys  koncertu  nesibaigė. Ariogalos kultūros namų  salė vos atlaikė folklorinių šokių vakarėlį. Renginio organizatorius Dobilas Juška, atsisveikindamas su šilališkais, pasakė: „Ačiū, kad buvot. Pamatęs raudonus marškinėlius esu ramus – vakaronė įvyks. Esate atominiai  šokėjai“.
Lygiadienis baigėsi šiltu atsisveikinimu. Visi puikiai praleidome laiką ir sutarėme, kad susitiksime dar ne kartą.

Informaciją pateikė scenos režisierė (etnografijai) Ilona Raudonienė
Nuotraukos Alvydo Juodviršio