Šilalės rajono švietimo ir kultūros darbuotojų pagerbimo šventė

By 2022-01-07 2 vasario, 2022 Naujienos
Kaip ir kasmet sausio mėnesį Šilalės rajono savivaldybė ir Šilalės rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sporto ir teisėtvarkos komitetas organizuoja Šilalės rajono švietimo ir kultūros darbuotojų pagerbimo šventę.
Šiandien Šilalės meno mokykloje vykusioje šventėje buvo pasveikinti keturi Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro darbuotojai: Socialinio darbo organizatorė Vaida Janulevičienė, už puikų atviro jaunimo centro ir jaunimo socialinės bei projektinės veiklos įgyvendinimą, iniciatyvumą ir atsakingumą. Už sėkmingą Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą atvirųjų centrų projekto ,,Patirk, pajausk, suprask“ įgyvendinimą, atrastas kūrybiškas nuotolines darbo su jaunimu formas, gebėjimą įtraukti jaunuolius į įvairias neformaliojo ugdymo veiklas.
Dailininkas-scenografas Vidmantas Dargis, už kūrybingumą ir iniciatyvumą, profesionalumą ir darbštumą kuriant scenografiją, dekoracijas muzikiniams spektakliams bei įvairiems kultūros renginiams, svariai prisidedant prie jaunimo kūrybinių idėjų įgyvendinimo.
Instrumentalistas Žilvinas Jankus, už profesionalumą, darbštumą ir kūrybingumą įgyvendinant pagrindinius vaidmenis muzikiniuose spektakliuose. Iniciatyvumą, atvirumą, imlumą naujovėms, dalyvavimą įgyvendinant chorinės muzikos renginius. Žilvinas groja liaudiškos muzikos kapeloje „Tekinis“, dainuoja Kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestre, prisideda prie įvairių kultūrinių iniciatyvų ir renginių organizavimo.
Garso operatorius Mantas Toleikis, už aktyvią veiklą tiesioginiame ir nuotoliniame darbe (vaizdo filmukų kūrimas, montavimas įvairioms šventėms, kolektyvų pristatymui, renginių pristatymui, sveikinimams. Už muzikinių fonogramų kūrimą ir pritaikymą kolektyvams, šeimyninio kolektyvo pristatymams elektroninėje erdvėje). Už nuoširdumą, kruopštumą ir besąlygišką atsidavimą savo darbui įgarsinant ir apšviečiant renginius ne tik Kvėdarnos
seniūnijoje, bet ir Šilalės rajone.
Nuoširdžiai džiaugiamės ir didžiuojamės Jūsų darbu!
Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro administracija.
Nuotraukos Rimos Norvilienės.