Šilalės miesto šventė 2022 m.

2022 m. rugpjūčio 4 d. Šilalės mieste vyko orientacinės varžybos pėsčiomis „Šilalė – pabudimas“.
Tai bendras Svajūno Maksvyčio, Questelo (www.questelo.com) internetinės platformos kūrėjo ir Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro atviro jaunimo centro renginys. Orientavimosi žaidimas – puikus būdas gerai praleisti laiką su draugais ir šeimos nariais, sustiprinti ryšį bei dar geriau pažinti vieniems kitus netikėtose situacijose.
„Šilalė – pabudimas“ – tai žaidimas, kuriame virtualiai gautas užduotis per mobiliąją programėlę „Questelo“ dalyviai privalėjo atlikti realiame gyvenime. Kartu su savo komandos nariais dalyviai turėjo išbandyti fizinę ištvermę, pažinti Šilalės miesto lankytinas vietas, logiškai mąstyti ir greitai priimti sprendimus. Įveikusios visą varžybų trasą komandos finišavo prie Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro, kur jų laukė organizatoriai, rezultatų aptarimas bei geriausių trijų komandų apdovanojimai.
2022 m. rugpjūčio 6 d. prie Šilalės sporto ir sveikatingumo klubo „Olimpas“ automobilių stovėjimo aikštelėje buvo organizuojamas „Jaunimo kiemelis“, kuriame dalyviai išbandė savo jėgas rankų lenkimo turnyre. Turnyrą tradiciškai organizavo Gintaras Gedminas. Džiugu, kad renginyje dalyvavo net apie 100 žmonių, kurie susirinko ne tik iš Šilalės rajono, bet ir Klaipėdos, Mažeikių, Radviliškio, Rietavo bei Telšių. Rankų lenkimas – ištvermės, pasitikėjimo ir susikaupimo reikalaujanti sporto šaka. Po rankų lenkimo varžybų savo atliekama muzika žiūrovus džiugino jaunimo grupė GLADA.
Renginio pabaigoje vyko jau tradicija tapęs Šilalės rajono visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ renginys „Pokalbiai su (ne)jaunimu“. Įkvepiančią asmenybę, kilusią iš mūsų krašto, kuri savo freskomis margina pasaulį kalbino savanorė Ieva Valančiūtė. Aušrinė Pudževytė pustrečių metų gyveno Afrikos žemyne, Londone, Čikagoje. Iliustratorė yra nutapiusi daugiau nei 100 meno kūrinių visame pasaulyje –  jos kūrybos freska puošia buvusią tuščią plytinę sieną šalia Šilalės kultūros centro.

Informaciją pateikė Šilalės r. sav. kultūros centro atviro jaunimo centro socialinio darbo organizatorė Vaida Janulevičienė
Nuotraukos Šilalės r. sav. kultūros centro savanorių

Informacinis rėmėjas – UAB „Šilalės artojas“