Protmūšis „Žinių piknikas“

By 2020-09-02 11 lapkričio, 2020 Atviras jaunimo centras

Rugsėjo 1-ąją Šilalės r. sav. kultūros centro atviro jaunimo centro (toliau – AJC ,,Pulsas”) lankytojai ir savanoriai minėjo dalyvaudami protmūšyje ,,Žinių piknikas”.
Atvirame jaunimo centre susibūrė apie 30 smalsiai nusiteikusių jaunuolių, pasiruošusių pasitikrinti savo žinias protmūšyje, tačiau geriausiai pasirodė ir I-ąją vietą pelnė merginų komanda ,,Galingasis ketvertas” (komandą sudarė: Viltė Vaišnoraitė, Neda Eitutytė, Gabija Ruzgytė ir Austėja Ignotaitė). Kiek mažiau taškų pelnė ir II-ąją vietą iškovojo komanda ,,Rududu” (komandą sudarė: Ula Gedvilaitė, Danielius Kubilius, Daniela Rupšytė, Rugilė Rupšytė ir Urtė Gedvilaitė). Ne ką prasčiau pasirodė ir III-osios vietos prizus laimėjo komanda ,,Mergas” (komandą sudarė: Evelina Daukurstaitė, Erika Kuzaitė, Deimantė Petrauskaitė ir Elinga Janutytė). Džiaugiamės, kad vis daugiau jaunuolių palaiko bendraamžių iniciatyvas ir aktyviai dalyvauja AJC ,,Pulsas” vykstančiuose renginiuose ir organizuojamose veiklose.
Sveikiname nugalėtojus ir visus jaunuolius su naujais mokslo metais! Linkime neišsenkančio entuziazmo, kūrybinės laisvės, smalsumo ir, žinoma, sėkmės moksluose!

Dėkojame Šilalės rajono savivaldybės administracijai už puikius prizus laimėtojams ir Jaunimo savanorišką tarnybą Šilalės r. savivaldybės administracijoje atliekančioms Aistei Arnašiutei ir Ugnei Lapinskytei už puikiai suorganizuotą renginį jaunuoliams.

Informaciją ir nuotraukas pateikė Šilalės r. sav. kultūros centro atviro jaunimo centro socialinio darbo organizatorė Monika Šerpytytė.