MĖGĖJŲ MENO MUZIKINIS TEATRAS

Vadovė – Renata Gužauskienė

Nuo 2013 m. vadovė Renata Gužauskienė. Teatras sujungia dainavimo, vaidybos ir choreografijos žanrus bei suburia įvairaus amžiaus artistus. Pastarųjų metų spektakliai itin žaidybiniai, skirti vaikams, išsiskiria savitumu – žiūrovai tampa ne tik stebėtojais, bet ir dalyviais.

Teatro spektaklių libretai išskirtiniai – specialiai kuriami pagal meno mėgėjų gebėjimus ir dominuojantį amžių bei technines galimybes. Kolektyvas įvairiomis teatralizacijomis/interpretacijomis ir atskirais spektaklio numeriais įsijungia į bendrąsias vietos mėgėjų meno šventes, renginius, yra parengęs keletą teatralizuotų dainuojamosios poezijos koncertinių programų (kolektyvinė sudėtis 1-3 asmenų). Kolektyve 30-35 meno mėgėjai.

MOTERŲ VOKALINIS ANSAMBLIS

Vadovė – Renata Gužauskienė

Ansamblį sudaro 10-12 moterų. Atlieka įvairaus žanro lietuvišką vokalinę muziką. Dalyvauja vietos meno mėgėjų šventinėse programose, senjorų dainų ir šokių šventėse, vokalinių ansamblių festivaliuose. Yra sukaupęs gausų repertuarą.

ŠOKIŲ KOLEKTYVAS „OBELYNAS“

Vadovė – Silvijana Trijonaitienė

Mergaičių šokių kolektyvas „En den du“ susibūrė 2012 m. Tai pati jauniausia mėgėjų meno grupė. Kolektyvas entuziastingai dalyvauja vietos renginiuose, šoka įvairių stilių šokius. Kolektyvą sudaro 10 meno mėgėjų.