Kalėdų eglės įžiebimo šventė Žadeikiuose

By 2021-12-20 Renginių archyvas

Gruodžio 16 dienos vakarą prie Žadeikių seniūnijos gausiai susirinko dideli ir maži, atsiliepę į kvietimą pabūti kartu ir įžiebti žaliaskarę – artėjančių švenčių simbolį. Šventę pradėjo Kazys Paliakas, Žadeikių laisvalaikio salės garso operatorius, palinkėdamas visiems susirinkusiems negailėti vieni kitiems šilumos, nuoširdumo, dėkingumo, nes tai turi didžiausią vertę. Laisvalaikio salės moterų ansamblis „Žarija“ susirinkusius pasveikino nuotaikingomis dainomis.
Pakeitęs pabėgusius elnius į įvairiomis spalvomis šviečiantį automobilį atvyko visus gera nuotaika „užkrėtęs“ Kalėdų senelis. Su Kalėdų seneliu ir Zuikiu Puikiu visi kartu šoko ir dainavo, kad net užmiršo įžiebti eglutę. Kalėdų senelis, pamatęs, kad eglutė dar nešviečia, pakvietė Žadeikių asociacijos „Sūkurys“ pirmininkę Indrą Pudžemytę – Zabrynienę ir į svečius atvykusią Šilalės rajono savivaldybės mero pavaduotoją Linetą Dargienę įžiebti kalėdinę eglutę. Sužibus eglutei I. Pudžemytė – Zabrynienė ir L. Dargienė tarė savo palinkėjimo žodį, džiaugėsi jaukia ir šilta Kalėdų eglės įžiebimo švente. Bibliotekininkė Virginija Matutienė pasirūpino karšta arbata, kuria buvo vaišinami visi susirinkusieji, jog nesušaltų.
Nuoširdus ačiū visiems, padėjusiems organizuoti šventę, kolegai D. Vasiliauskui už paskolintą garso ir šviesos aparatūrą ir šauniajam duetui Kalėdų seneliui ir Zuikiui Puikiui, kurių dėka Šventė tapo tiesiog nuostabi. Visiems linkiu, kad Kalėdų laukimas būtų kupinas gerų ir šiltų emocijų.

Žadeikių kaimo laisvalaikio salės garso operatorius Kazys Paliakas.
Nuotraukos Indros Pudžemytės – Zabrynienės, Virginijos Matutienės, Laimos Paliakienės.