Jaunimo savanorišką tarnybą baigusių savanorių apdovanojimai

By 2021-02-25 10 kovo, 2021 Atviras jaunimo centras

2021 m. vasario 22 d. vyko Jaunimo savanorišką tarnybą baigusių savanorių apdovanojimai. Susitikimo su jaunuoliais metu netrūko daug gerų emocijų ir šiltų prisiminimų. Jaunuolius sveikino ne tik Šilalės r. savivaldybės kultūros centro atviro jaunimo centro socialinio darbo organizatorės, bet ir savanorių mentorė Guoda Juškaitė. Mentorė įteikė savanoriams pažymėjimus ir pasidalino prisiminimais apie jaunuolių savanoriškos veiklos metu įgytas žinias, patirtį ir kompetencijų ugdymą.
Visa Šilalės r. savivaldybės kultūros centro atviro jaunimo centro komanda dėkoja jaunuoliams už bendrą darbą ir linki kuo didžiausios sėkmės naujuose iššūkiuose!
Susitikimas vyko Šilalės r. savivaldybės kultūros centro atvirame jaunimo centre, laikantis Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos rekomendacijų (naujausias rekomendacijas galite rasti, paspaudę nuorodą: https://jrd.lt/covid-19%20rekomendacijos).
Dėkojame Šilalės rajono savivaldybės administracijai už atminimo dovanas jaunuoliams.
Už pagalbą organizuojant ir koordinuojant susitikimą dėkojame savanoriams: Rokui Aurylai, Smiltei Dajoraitei ir Ignei Paulauskaitei.

Daugiau informacijos apie Jaunimo savanorišką tarnybą:  https://jrd.lt/savanoryste/jst

Informaciją pateikė Šilalės r. savivaldybės kultūros centro atviro jaunimo centro socialinio darbo organizatorė Monika Šerpytytė