Įžiebta miesto eglė

By 2019-12-09 28 gegužės, 2020 Renginių archyvas

Gruodžio šeštosios pavakarę, nepaisydami įkyraus lietaus, šilališkiai rinkosi į aikštę prie Šilalės  kultūros centro. Čia jiems koncertavo kultūros centro, meno mokyklos, šokio studijos „Salto“ dainininkai ir šokėjai (vadovės L. Petkuvienė, I. Raudonienė,  L. Andrejauskienė ir  A. Danisevičienė ).

Programą vedė miško maumai  – Gerulis ir Bambeklis (L. Bartkutė ir V. Jankauskas).
Žiūrovams sušalti neleido Maltiečių sriuba ir Atviro jaunimo centro savanorių dalijama arbata.Visiems smagiai šurmuliuojant prie eglutės privažiavo policijos mašinos lydimas didžiulis sunkvežimis, kurio pusiau atviroje priekaboje įrengtame kambaryje, jaukiai įsitaisęs ant sofutės, atvyko Kalėdų Senelis.
Kalėdų Senelis į sceną pakvietė Šilalės rajono merą Algirdą Meiženį ir miesto seniūnę Eglę Straukienę, kurie pasveikino visus susirinkusiuosius su artėjančiomis Šventėmis, o po to  kartu su Kalėdų Seneliu paspaudė stebuklingą mygtuką ir miesto eglė suspindo gražiausiomis spalvomis, dangų nušvietė fejerverkai.
Kalėdų Senelis atsisveikino su visais ir sėdęs į savo daugybe lempučių žaižaruojančią „fūrą“ išvyko, prieš tai įpareigojęs miesto seniūnę ir maumus Gerulį ir Bambeklį pavaišinti visus vaikus saldainiais. Maltiečiai visus susirinkusiuosius vaišino „Maxima“ dovanotu tortu.
Nuoširdžiai dėkojame šventės partneriams – Šilalės rajono savivaldybei, Šilalės miesto seniūnei Eglei Straukienei, Šilalės rajono policijos komisariatui už Kalėdų Senelio transporto palydą ir saugų pristatymą.
Nuoširdžiai dėkojame UAB „Transvaldas“ vadovui Jonui Pociui, už Kalėdų Senelio transporto priemonės įrengimą ir išdabinimą. Ačiū Jums už gerumą ir pagalbą.
Laukiame vaikučių su tėveliais šventinėse veiklose Kalėdų namelyje prie kultūros centro gruodžio 10, 13, 17, 20, 26 d.  Būtinai atvykite!

Informaciją pateikė Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro vyriausiasis režisierius Vytautas Jankauskas
Nuotraukos MB „Septintas kadras“ ir Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro atviro jaunimo centro savanorės Gabijos Jakaitės