EUROPOS JAUNIMO SAVAITĖ

By 2019-05-02 15 birželio, 2020 Renginių archyvas

2019 m. balandžio 30 d. Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro atvirame jaunimo centre (toliau – AJC „Pulsas“) vyko Europos jaunimo savaitei paminėti skirtas protmūšis „Europa ir aš“. Protmūšis vyko naudojantis programėlė „Kahoot“, jį vedė informacinio tinklo EURODESK LIETUVA savanorė Fausta Sragauskaitė. Dalyviai turėjo atsakyti į 30 klausimų susijusių su Europos Sąjunga, mobilumo bei savanoriškos veiklos galimybėmis. Užsiregistravę jaunuoliai susibūrė į 5 komandas.

Žaidimo pabaigoje, suskaičiavus balus, buvo paskelbti nugalėtojai: 1-ąją vietą pelnė komanda „Gudručiai“ (komandos nariai: Agnė Žiogaitė, Alanas Sabockis, Gedas Gražinskas), 2-ąją vietą iškovojo „Kazlėkai“ (komandos nariai: Ieva Šiaudvytytė, Goda Gerybaitė ir Emilija Pociūtė), 3-oji vieta atiteko komandai „Miau“ (komandos nariai: Juozas Griušys, Martynas Jocys ir Gerda Noreikaitė).
Protmūšis suteikė jaunimui įdomių, naudingų faktų bei informacijos apie Europos Sąjungą, mobilumą ir galimybes Europoje. Džiaugėsi ne tik nugalėtojų komandos, bet ir visi dalyviai. Prizinės vietos apdovanotos EURODESK LIETUVA įsteigtais prizais.
Partneris –  EURODESK LIETUVA.

Informaciją pateikė Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro atviro jaunimo socialinio darbo organizatorė Monika Šerpytytė.
Nuotraukas pateikė Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro atviro jaunimo centro savanoris Kristupas Grigalavičius.