Elektroninio sporto turnyras Atvirame jaunimo centre

By 2021-07-01 3 sausio, 2022 Atviras jaunimo centras

2021 m. birželio 29 d. Šilalės r. sav. kultūros centro atvirame jaunimo centre pirmą kartą vyko elektroninio sporto turnyras, kurio metu dalyviai žaidė kompiuterinį žaidimą „Counter Strike: Global Offensive“. Suorganizuoti tokio tipo renginį idėja kilo Šilalės r. sav. kultūros centro atviro jaunimo centro lankytojams.
Elektroninis sportas – tai varžybos, kuriose žaidžiami įvairūs kompiuteriniai žaidimai, skatinamas bendravimas ir bendradarbiavimas tarp žaidėjų. „Counter Strike: Global Offensive“ žaidime komandinis darbas yra pagrindinis raktas į sėkmę. Suprasti žaidimą, jo tikslus ir techniką nėra sudėtinga, bet pasiekti aukštų rezultatų – nelengva. Norint laimėti žaidimą yra reikalingas koordinuota veiksmų planas, aiški strategija ir loginis mąstymas.
Viso renginio metu netrūko geros nuotaikos ir azarto. Ne tik dalyviai, bet ir žiūrovai aktyviai įsitraukė į renginį, palaikydami žaidėjus.
Dalyviai, užėmę prizines vietas,  gavo aukštos kokybės belaides ausines ir klaviatūros peles.
Džiaugiamės, galėję įgyvendinti jaunimo iniciatyvą ir prisidėti elektroninio sporto garsinimo.
Dėkojame prie sėkmingo renginio įgyvendinimo, prisidėjusį Andriui Pleikiui, savanoriams ir dalyviams.
Renginio organizatorius – Šilalės r. savivaldybės kultūros centro atviras jaunimo centras.
Renginio partneris – Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras.
Renginio rėmėjas – Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.
Informacinis rėmėjas – UAB ,,Šilalės artojas“.

Informaciją ir nuotraukas pateikė Jaunimo savanorišką tarnybą Šilalė r. visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungoje ,,Apskritasis stalas“ atliekantis Rokas Auryla.