Atviro jaunimo centro lankytojų susitikimas su „FLEX“ atstovais

By 2020-10-16 11 lapkričio, 2020 Atviras jaunimo centras

„Time to Move“– viena svarbiausių Eurodesk informacinio tinklo kampanijų, kurios metu jauni žmonės yra skatinami domėtis studijomis, savanoryste ir praktikos galimybėmis užsienyje bei atrasti tinkamiausią programą jų asmeniniam tobulėjimui. Per spalio mėnesį kampaniją suburia šimtus jaunimo organizacijų iš visos Europos, kurios suorganizuoja virš 1000 renginių 31 valstybėje.

Kampanija yra orientuota į jaunuolius iš regionų, kuriems informacija apie tarptautines jaunimo galimybes yra mažiau prieinama. „Time to Move“ taip pat siekia šią jaunų žmonių grupę supažindinti su Eurodesk veikla ir teikiama informacine pagalba apie tarptautinius projektus ir kokią naudą tai gali turėti ateičiai.

Kampanija vyksta spalio 1 — 31 dienomis.

Spalio 15 d. 17 val. Atviro jaunimo centro lankytojai, Jaunimo savanorišką tarnybą Šilalės rajone atliekantys savanoriai turėjo galimybę susitikti su FLEX atstovais. Susitikimo su „FLEX“ atstovais metu renginio dalyviai ne tik sužinojo, kaip pildyti paraišką, kokių dokumentų reikia, bet ir galėjo pabendrauti su bendraamžiais, kurie išvyko į mainus, sugrįžo ir nekantravo papasakoti apie savo nuotykius!

FLEX jaunimo mainai padeda ne tik pasipraktikuoti užsienio kalbą – jų metu patirti nuotykiai tampa pačiais įsimintiniausiais, nes 10 ir 11 klasės moksleiviai vienus mokslo metus gali praleisti Amerikoje!

„FLEX“ programą Lietuvoje įgyvendina JAV ambasada Lietuvoje (https://lt.usembassy.gov/lt/) ir Amerikos tarptautinio švietimo taryba (https://www.americancouncils.org/locations/offices/lithuania).

Informacija apie programą „Facebook“:

„FLEX Lithuania“ https://www.facebook.com/flexlithuania/

„FLEX Lithuania Alumni“ https://www.facebook.com/FLEXalumniLithuania/

Dėkojame informaciniui tinklui Žinau viską už pagalbą organizuojant susitikimą.