Su Ukraina ne vien žodžiais!

By 2022-03-02 4 kovo, 2022 Renginių archyvas

Vienybės akciją ,,Su Ukraina ne vien žodžiais” kovo 1 d. inicijavo Šilalės r. sav. kultūros centras. Žiūrovams koncertinę programą parengė Šilalės krašto mišrus choras (vad. Sandra Rimkutė-Jankuvienė, Žilvinas Jankus), šokio teatras (vad. Aušra Danisevičienė), folkloro ansamblis ,,Veringa” (vad. Jolanta Kažukauskienė), ansamblis ,,Kuplė” (vad. Laima Saročkienė), vokalinis ansamblis ,,Aušrinė” (vad. Laima Petkuvienė), moterų vokalinis ansamblis ,,Allegro” (vad. Gražina Pameditienė), liaudiškos muzikos kapela ,,Šilojus”, Lietuvos pensininkų sąjungos ,,Bočiai” Šilalės rajono bendrija (vad. Juzefa Jurkuvienė). Šilalės rajono savivaldybės aikštę papuošė dvi 10 metrų Lietuvos ir Ukrainos vėliavos, simbolizuojančios brolių ukrainiečių palaikymą ir solidarumą.
Po koncertinės programos vienybės akcijos dalyviai keliavo į Šilalės šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčią, kurioje buvo aukojamos šv. Mišios ir kalbamas šv. Rožinis už Ukrainos tautą.

Nuotraukos MB ,,Septintas kadras”
Informaciją pateikė kultūros projektų vadovė, koncertų (spektaklių) organizatorė Guoda Juškaitė

Šilalės rajono savivaldybės partnerio Borščivo miesto taryba, vertindama glaudžius ir draugiškus mūsų savivaldybių santykius ir atsižvelgdama į Rusijos vykdomus karo veiksmus ir vykdomą karinę agresiją prieš Ukrainą ir jos žmones, prašo prisidėti prie humanitarinės pagalbos jų krašto gyventojams. Šiuo metu jiems ypač reikalinga pagalba medicinine įranga ir priemonėmis. Kviečiame Šilalės rajono gyventojus prisidėti piniginėmis aukomis, už kurias partneriams bus nuperkamos reikiamos priemonės.

Paaukoti galite atlikdami bankinį pavedimą:

Gavėjas: Šilalės rajono savivaldybės administracija
Gavėjo sąskaita: LT154010044500243623
Paskirtis: parama Ukrainai

Kaip nurodė Borščivo meras Igoris Čopykas, be medicininės įrangos šiuo metu Borščive esantiems gyventojams ir kariams taip pat ypač trūksta:

Higienos priemonių (dantų pastos, dantų šepetėlių, skutimosi kremų, skutimosi peiliukų, drėgnų servetėlių, muilo ir kt.);
Oro šildytuvų;
Miegmaišių;
Patalynės;
Žvakių;
Žibintuvėlių;
Čiužinių
Turistinių kilimėlių su termofolija.

Paramą darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 18.00 val. galite pristatyti į Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro fojė (J. Basanavičiaus g. 12, Šilalė) , mob. tel. 8 60887439.

Taip pat informuojame, kad Šilalės rajono savivaldybės administracija telkia savanorių komandą, kuri galėtų apgyvendinti šeimas, padėti savanoryste, pavėžėjimu ar suteikti kitą svarbią pagalbą. Registracijos anketą rasite paspaudę čia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfZUq9TpyDrO9dLMRpl_8HIciKkfbGMX_wtfyu8Bm_C0eDTWw/viewform?fbclid=IwAR0V1Jx1CMfX33cvLQpVpoSfrWti4I5uxELOLtG3383wqmTh4OU8UZe9RJI

Iš anksto dėkojame visiems, kurie prisidėjo ir prisidės prie pagalbos Ukrainai šiuo ypač sunkiu metu.

Šilalės rajono savivaldybės administracija