Titulinis puslapis Renginių planai Grupės „Ambrozija“ ir „Sadūnų“ muzikos ir humoro šou.

Grupės „Ambrozija“ ir „Sadūnų“ muzikos ir humoro šou.

2018.10.17, 18.00 val.
Didžioji salė

Šilalės r. savivaldybės kultūros centre grupės „Ambrozija“ ir „Sadūnų“ muzikos ir humoro šou.
Humoro grupė „Ambrozija“ tęsia kelionę po Lietuvos koncertų sales, pristatydama naujausią savo kūrinį - muzikos ir humoro šou kartu su „Sadūnais“. Pulkas naujų ir jau vizitine „Ambrozijos“ kortele tapusių kultinių personažų pasitiks Jus šiame fantastiškame, humoro klasikais tapusių atlikėjų koncerte, o beprotiški Tatos ir Stefos nuotykiai, nauji Beausio humoro receptai ir iš koto verčiantys Bobulių dialogai – stebins, linksmins ir neleis atsikvėpti iki paskutinės renginio akimirkos.
Žiūrovų tikrai nenuvils ir seni „Ambrozijos“ bičiuliai, pašėlę aukštaičiai, daugkartiniai „Duokim garo“ nugalėtojai, LNK muzikinių dvikovų dalyviai - spalvingoji folk šoko kapela „Sadūnai“. Trankios pasiutpolkės, jausmingi romansai, „sadūniškai“ aranžuotos populiarios dainos – lyg vyšnaitė ant šio puikaus renginio torto.
Tad tie, kas pasiilgote begalybės nepamirštamų įspūdžių, kas pamiršote, ką reiškia gerai leisti laiką, žinokite – šis šou skirtas Jums!
Grupės „Ambrozija“ Ir „Sadūnų“ koncertas Šilalės kultūros centre vyks spalio 17 d., 18 val., o bilietas į šį koncertą – puiki dovana Jūsų bičiuliams ir artimiesiems!
Bilietų kainos – 10 € / 12 €.

Bilietai parduodami:
spalio mėn. 1; 2; 3; 4; 5; 8; 9; 10; 11; 12; 15; 16; 17 d. d.
Nuo 12:00 iki 14:00 val. ir nuo 16:00 iki 18:00 val.

© 2013 Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras. Joomla templates by a4joomla