Kultūros centro kolektyvai
Antradienis, 29 Gruodis 2015 11:33

ŠILALĖS KRAŠTO MIŠRUS CHORAS
Vad. chorvedė Sandra Rimkutė-Jankuvienė
Chormeisterė Rasa Ramanauskienė

Choras susibūrė 2017 m. Kolektyve dainuoja vyresnio amžiaus Šilalės krašto žmonės, kurie neabejingi chorinei muzikai.Nors kolektyvas gana dar jaunas, tačiau aktyviai dalyvauja įvairiuose kultūros centro organizuojamuose renginiuose. Choras 2018 Lietuvos šimtmečio dainų šventės „Vardan tos...“ , bei Respublikinės politinių kalinių ir tremtinių dainų ir poezijos šventės „Leiski į Tėvynę -2018“ dalyvis.

PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ORKESTRAS
Vad. Zigmas Levickis

Orkestras gyvuoja nuo 1977 metų, jame groja įvairaus amžiaus muzikantą, bet pagrindą sudaro moksleiviai. Orkestras visų rajoninių, krašto ir respublikinių Dainų švenčių dalyvis, „Žemaičių dūdų“  festivalio, „Panevėžio garso“ čempionato laureatas.

GITARISTŲ KOLEKTYVAS „GAIDA“
Vad. Regina Mockutė

Kolektyve  yra jaunesniųjų ir vyresniųjų grupės. Gitaristai dalyvauja rajoniniuose ir respublikiniuose renginiuose. Įsimintiniausios koncertinės kelionės Latvijoje ir Prancūzijoje.

FOLKLORO ANSAMBLIS „VERINGA“
Vad. Jolanta Kažukauskienė

Ansamblis susikūrė 2002 metais.  Kolektyvas respublikinių Dainų švenčių, televizijos laidos „Geras ūpas“ dalyvis. Aktyviai koncertuoja rajoniniose ir respublikiniuose renginiuose: Europos paveldo dienose, kalnų sąšaukoje ant Medvėgalio piliakalnio, Vilniaus knygų mugėje, Birštone pristatnt knygą „Pasmokavok kap skane“ irk t.

FOLKROCK GRUPĖ
Vadovas Alvydas Juodviršis

Šilalės kultūros centro folkrock grupė susikūrė 2018 vasario mėnesį. Grupėje grojama įvairiais instrumentais: dvylikastygė gitara, bosinė gitara, mušamieji, kanklės, violončelė, smuikas, akordeonas, ratukinė lyra.

ANSAMBLIS „KUPLĖ“
Vad. Laima Saročkienė

Ansamblis susikūrė 1990 m. Šiuo metu kolektyvą lanko 10 moterų, 2 iš jų dainuoja nuo pat ansamblio įkūrimo. Eilę metų „Kuplė“ dalyvauja Regioninėse, Vakarų Lietuvos ir Respublikinėse dainų šventėse, vokalinių ansamblių festivaliuose – konkursuose, rajono ir miesto organizuojamuose renginiuose.

LIAUDIŠKOS MUZIKOS KAPELA „ŠILOJUS“
Vad. Aivaras Šimkus

Kapela susikūrė 2013 metais, groja ir dainuoja įvairaus amžiaus muzikantai ir dainininkai, mokytojai, mokiniai, studentai, darželio auklėtojai bei darbininkai, kultūros centro darbuotojai, privataus verslo žmonės, bei muzikos mėgėjai ir jų atžalos.
Kapela dalyvauja įvairiuose kultūros centro organizuojamuose renginiuose. Dažnai tenka muzikuoti  seniūnijų vakaronėse bei sueigose.

JAUNIMO ŠOKIŲ KOLEKTYVAS „MAINYTINIS“
Vad. Laima Andrejauskienė

Dauguma kolektyvo narių šoka nuo vaikystės. Entuziazmo ir meilės šokiui nepraradę šokėjai su dideliu džiaugsmu  puoselėja liaudiškas lietuviško šokio tradicijas, dalijasi gera nuotaika tiek kolektyve, tiek su žiūrovais. Kolektyvas  koncertuoja savo mieste ir respublikoje, dalyvauja Pasaulio lietuvių Dainų ir šokių šventėse, respublikiniuose festivaliuose.

ŠOKIŲ KOLEKTYVAS „GO DANCE“
Vad. Laima Andrejauskienė

Šokių kolektyvą lanko merginos, kurios šoka ir turiningai leidžią  laiką kartu. Užsiėmimų metu šokėjos atlieka fizinius pratimusi su choreografija, mokosi šokio elementų, šokio choreografijos, gilinasi į tai, kaip žiūrovui perteikti šokio emociją per šokio raiškos priemones. Kolektyvo šokėjos aktyviai dalyvauja rajono kultūriniame gyvenime, rajono bei respublikiniuose renginiuose, festivaliuose. Taip pat palaiko glaudžius ryšius su kitais respublikos kolektyvais, važiuoja vieni pas kitus koncertuoti, pabendrauti pašokant kartu.

PUČIAMŲJŲ ORKESTRO CHOREOGRAFINĖ GRUPĖ
Vad. Laima Andrejauskienė

Pagrindinė orkestro choreografinės grupės veikla susijusi su Šilalės miesto ir rajono poreikiais. Orkestras dalyvauja valstybinių švenčių renginiuose, garbingų miesto svečių sutikimuose, svarbių miestui objektų atidarymuose, miesto šventėse, sporto šventėse ir varžybose, rengia solinius koncertus įvairiose miesto salėse,  koncertuoja su merginų choreografine grupe parkuose, aikštėse, įvairių švenčių proga veda eisenas miesto gatvėmis. Orkestras dalyvauja Šilalės miesto, rajono, Pasaulio Lietuvių Dainų šventėse.

VYRESNIO AMŽIAUS ŽMONIŲ LIAUDIŠKŲ ŠOKIŲ KOLEKTYVAS
Vad. Laima Andrejauskienė

Vyresnio amžiaus žmonių liaudiškų šokių grupė susikūrusi 2007m.  Tai kolektyvas, kuris šoka ne tik tautinius šokius, bet ir pramoginius – buitinius. Dalyvauja įvairiose šventėse, festivaliuose, koncertuose. 2009m dainų šventės dalyvis, po 2 metų pertraukos atsinaujinęs kolektyvas, tęsia savo koncertinę veiklą, dalyvauja rajoniniuose renginiuose, šventėse bei respublikiniuose festivaliuose. Šiame kolektyve šoka nuoširdūs ir kruopštūs žmonės, kuriems tikrai nėra gaila savo brangaus laiko.

VOKALINIS ANSAMBLIS „AUŠRINĖ“
Vad. Laima Petkuvienė

Kolektyvas aktyviai koncertuojantis rajono renginiuose

SOLISTAS NOJUS JOKUBAITIS
Vad. Laima Petkuvienė

MOTERŲ VOKALINIS KVARTETAS „AITRA“
Vad. Laima Petkuvienė

VAIKŲ FOLKLORO ANSAMBLIS „GERS SMUOKS“
Vad. Ilona Raudonienė

VAIKŲ FOLKLORO ANSAMBLIS „SMUOKIUKA“
Vad. Ilona Raudonienė

TRADICINIŲ KANKLIŲ ANSAMBLIS
Vad. Jolanta Kažukauskienė

STYGINIŲ INSTRUMENTŲ ANSAMBLIS
Vadovė Dainora Taurinskienė

LINKSMOS MUZIKOS ANSAMBLIS „PADKAVA“
Vadovas Alvydas Juodviršis

Ansamblis ,,Padkava“ susibūrė 2016 metų rudenį.  Ansamblyje groja septyni muzikantai. ,,Padkavos” repertuarą sudaro savos kūrybos humoristinės dainos, lietuvių liaudies, country muzikos kūriniai. Ansamblis groja ir italų kompozitorių kūrinius, skirtus miesto festivaliams, šventėms.     Muzikantai groja įvairiais instrumentais - tai smuikas, armonika, lūpinė armonikėlė, dvylikastygė gitara, bosinė gitara (dalgis), mušamieji, perkusija, ir akordeonas (išmanusis). ,,Padkava“  įvairių švenčių dalyvis. Koncertuota ne tik Šilalės rajone, bet ir kaimyniniuose rajonuose bei miestuose.

 
© 2013 Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras. Joomla templates by a4joomla