Nacionalinio Kauno dramos teatro spektaklis „Žemės ar moters“
Penktadienis, 22 Rugsėjis 2017 11:38

Spektaklis „Žemės ar moters“ – daugelį metų Nacionalinio Kauno dramos teatre rodomos pirmosios lietuviškos komedijos „Amerika pirtyje“ tradicijos tąsa. Kaimo žmonių kasdienybė, alsuojanti paprastumu, harmonija bei meile savai žemei, vaizduojama pasitelkiant tradicinį lietuvišką humorą, spalvingus veikėjų charakterius bei nuo seno ašaromis ir juoku apipintą situaciją – piršlybas. Gaidys, senas jaunikis, pagaliau ryžtasi tuoktis. Tik ką rinktis – žemę ar moterį?

 
Muzikinė pasaka vaikams „Verpalų pasakos“
Penktadienis, 22 Rugsėjis 2017 11:25

2017 m. spalio 5 d. 11 val. Šilalės r. savivaldybės kultūros centro fojė
Aukštai aukštai debesyse stovi namelis, kuriame gyvena sapnų senelės. Pabudusios iš miego, jos kasdien pradeda savo ritualą – suverpia stebuklingą siūlą, užveda sapnų mašiną ir pradeda megzti vaikams sapnus. Senelėms mezgant ypatingus siūlus, vaikai sapnuose išvysta naujus ir žinomus objektus, pasakų personažus ir savo mylimus žaislus.
Kai sapnų veikėjai jau sukurti, sapnų mašina duoda ženklą ir lydimi švelnių lopšinių garsų sapnai keliauja į visų vaikų namus. Tuomet užmiega ir juos sukūrusios sapnų senelės... 

 
Dviejų veiksmų muzikinė komedija „Šounuolynas“
Penktadienis, 22 Rugsėjis 2017 10:37

2017 m. spalio 5 d. 18 val.
„Šounuolynas“ – tai komiška vienuolių gyvenimo istorija, priverčianti plačiai nusišypsoti. Mažųjų seserų ordino moterų vienuolyne įvyksta nelaimė – nuo Dievo tarnaitės sesers Julijos išvirtos svogūnienės apsinuodija ir miršta beveik visos seserys. Negandos išvengusios vienuolės nusprendžia surengti paramos šou ir surinkti lėšų mirusiųjų vienuolių laidotuvėms. „Šounuolyno“ talentų šou, vienuolių pasirodymai, muzika ir komiškos interliudijos tiesiog pulsuoja linksmybėmis ir didžiuliu noru priversti Jus kvatotis!.

 
Kviečiame į scenos kalbos užsiėmimus
Trečiadienis, 20 Rugsėjis 2017 13:13

Kviečiame merginas ir vaikinus nuo 14 iki 17 metų, norinčius mokytis scenos kalbos, vesti įvairius renginius ir šventes. Sklandus, aiškiai artikuliuotas žodis, tiksliai perteikta mintis yra neatsiejamas renginio vedėjo darbo įrankis. Kuo scenos kalba skiriasi nuo buitinės kalbos?
Ji yra raiškesnė, labiau artikuliuota, ritmiška, padeda nuosekliai dėstyti mintį, o svarbiausia – veiksminga. Norinčius praktiškai išbandyti greitakalbių, dikcijos ir kvėpavimo pratimus, pažinti kūrybinį procesą ir susipažinti su  scenos kalba, kviečiame į susitikimą.

2017 m.  rugsėjo 26 d. 15 val. Šilalės rajono savivaldybės kultūros centre 201 kab. (antrame aukšte, teatro studijoje).

 
Baltų vienybės ugnies sąšauka
Antradienis, 19 Rugsėjis 2017 14:45

 
<< Pradžia < Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pirmyn > Pabaiga >>

© 2013 Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras. Joomla templates by a4joomla