Kalėdinis rankų lenkimo turnyras Šilalės atvirame jaunimo centre
Penktadienis, 21 Gruodis 2018 11:15

Gruodžio 17-osios pavakarę Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro atvirame jaunimo centre „Pulsas“ (toliau – AJC „Pulsas“) vyko Kalėdinis rankų lenkimo turnyras. Renginyje dėl pergalės susirungė jaunuoliai iš Šilalės, Laukuvos, Kvėdarnos, Edrijavo.

Turnyre merginos varžėsi bendroje kategorijoje, vaikinai: I kategorijoje - iki 60 kg, II kategorijoje nuo 60 kg  iki 70 kg ir III kategorijoje virš 70 kg. Bendroje merginų kategorijoje lenkiant ranką dešine ranka I – ąją vietą laimėjo Auksė Viržintaitė, II – ąją iškovojo Gabija Mikaločiūtė, III – ąją pelnė Gabija Genčaitė. Bendroje merginų kategorijoje lenkiant ranką kaire ranka I – ąją vietą laimėjo Gabija Genčaitė, II –ąją pelnė Auksė Viržintaitė, III – ąją iškovojo Gabija Gumuliauskaitė. Vaikinų kategorijoje iki 60 kg lenkiant ranką kaire ranka I – ąją vietą pelnė Vitoldas Šiaudvytis, II – ąją laimėjo Artūras Račkauskas, III – iškovojo Tomas Sterbinskas. Vaikinų kategorijoje iki 60 kg lenkiant ranką dešine ranka I – ąją vietą laimėjo Vitoldas Šiaudvytis, II – ąją iškovojo Artūras Račkauskas, III – ąją pelnė Tomas Stirbinskas. Vaikinų kategorijoje nuo 60 kg iki 70 kg lenkiant ranką kaire ranka I – ąją vietą iškovojo Justas Vasiliauskas, II – ąją pelnė Kasparas Jokužys, III – ąją laimėjo Lukas Jankauskas. Vaikinų kategorijoje nuo 60 kg iki 70 kg lenkiant ranką dešine ranka I – ąją vietą iškovojo Dainius Kuizinas, II – ąją pelnė Justas Vasiliauskas, III – ąją laimėjo Darius Kazlauskis. Vaikinų kategorijoje virš 70 kg lenkiant ranką kaire ranka I – ąją vietą iškovojo Mantas Geryba, II – ąją laimėjo Jonas Katauskas, III – pelnė Andrius Beržinis. Vaikinų kategorijoje virš 70 kg lenkiant ranką dešine  ranka I – ąją vietą iškovojo Giedrius Jokubauskas, II – ąją laimėjo Mantas Geryba, III – ąją pelnė Jonas Katauskas. Pirmųjų vietų laimėjojai apdovanoti taurėmis, antrųjų ir trečiųjų - medaliais. Visiems dalyvavusiems Kalėdiniame rankų lenkimo turnyre įteikti diplomai.

Norime padėkoti renginio iniciatoriui Gintarui Gedminui.
Dėkojame medicinos seselei Nijolei Gumuliauskienei už budėjimą renginio metu.
Už prizus dėkojame Šilalės rajono savivaldybės kultūros centrui.
Dėkojame Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos mokiniams ir jų vadovui Robertui Mikučiui bei svečiams iš Kvėdarnos ir Endrijavo.

Informaciją  ir nuotraukas pateikė Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro atviro jaunimo centro socialinio darbo organizatorė Vilma Končauskaitė

© 2013 Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras. Joomla templates by a4joomla