Helovinas atvirame jaunimo centre „Pulsas“
Trečiadienis, 07 Lapkritis 2018 12:21

Spalio 31 d. Šilalės r. sav. kultūros centro atvirame jaunimo centre „Pulsas“ (toliau – AJC „Pulsas“) vyko teminis renginys - Helovinas. Renginys, kurio AJC „Pulsas“ lankytojai labai laukė ir ilgai ruošėsi: kūrė AJC „Pulsas“ dekoracijas, įvaizdį Helovino vakarui sau ir draugams, rašė renginio scenarijų, galvojo žaidimus, rinko muziką ir kt. Vakarą jaunuoliai pradėjo nuo „košmariškų“ žaidimų, kurių metu kiekvienas galėjo labiau pažinti save ir kitus, bendrauti ir bendradarbiauti su bendraamžiais, diskutuoti ir ugdyti savo kūrybiškumą. Žaidimų nugalėtojai buvo apdovanoti saldžiais prizais. Helovino vakarą susirinkusieji tęsė diskotekoje, kurią vedė D. Mikutis ir A. Budreckis.

Dėkojame visiems AJC „Pulsas“ lankytojams prisidėjusiems prie renginio organizavimo, taip pat dėkojame visiems aktyviai dalyvavusiems renginyje.

Rėmėjai: Šilalės rajono savivaldybė ir Šilalės r. sav. kultūros centras.

Informaciją pateikė Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro atviro jaunimo centro socialinio darbo organizatorė Monika Šerpytytė.
Nuotraukos Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro atviro jaunimo centro socialinio darbo organizatorės Monikos Šerpytytės ir Šilalės r. sav. kultūros centro atviro jaunimo centro lankytojos Samantos Kalnikaitės.

 
© 2013 Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras. Joomla templates by a4joomla