Liaudiškos muzikos kapelos „Bijotaičiai“ 10–ies metų kūrybinės veiklos jubiliejinė šventė „Pabūkim kartu“
Antradienis, 30 Spalis 2018 11:33

Vėsoką spalio 26 dienos vakarą žmonės gausiai rinkosi į Bijotų laisvalaikio salę, kur buvo švenčiamas „Bijotaičiu“ kapelos 10-mečio jubiliejus.  Šventės pradžioje buvo prisimintas šviesios atminties, mus palikęs, kapelos vadovas Stasys Bugenis. „Bijotaičių“ kapela atliko paskutinę jo kūrybos dainą „Ąžuolai dar žaliuos“.

Į jubiliejinę šventę atvyko: Renata Gužauskienė iš Upynos, Elektrėnų savivaldybės kultūros centro Semeliškių vokalinis instrumentinis ansamblis „Konkordas“ (vadovas Adolfas Blažonis), Kvėdarnos kultūros namų moterų  vokalinis ansamblis „Allegro“ (vadovė Gražina Pameditienė), ir Aldutės ir Albino Rimkų šeimyninis duetas.
Kiekvienas salėje sėdintis klausytojas galėjo išgirsti savo širdžiai mielą melodiją ir dainuoti kartu su atlikėjais.
Šventėje dalyvavo ir sveikinimo žodžius tarė Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas, administracijos direktoriaus pavaduotoja Vera Macienė, Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro direktoriaus pavaduotojas Antanas Kazlauskas ir profesorius Stasys Skrodenis.
„Bijotaičių“ kapelos kolektyvas dėkoja už dainas, sveikinimus ir šilumą. Visiems tariame ačiū, kad galėjome pabūti kartu.

Informaciją pateikė Kristina Mizgirienė, Bijotų laisvalaikio salės renginių vedėja
Fotografijos Šilalė foto studijos „Kodak

 
© 2013 Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras. Joomla templates by a4joomla