Grupės „Ambrozija“ ir „Sadūnų“ muzikos ir humoro šou
Trečiadienis, 17 Spalis 2018 10:55

Humoro grupė „Ambrozija“ tęsia kelionę po Lietuvos koncertų sales, pristatydama naujausią savo kūrinį - muzikos ir humoro šou kartu su „Sadūnais“. Pulkas naujų ir jau vizitine „Ambrozijos“ kortele tapusių kultinių personažų pasitiks Jus šiame fantastiškame, humoro klasikais tapusių atlikėjų koncerte, o beprotiški Tatos ir Stefos nuotykiai, nauji Beausio humoro receptai ir iš koto verčiantys Bobulių dialogai – stebins, linksmins ir neleis atsikvėpti iki paskutinės renginio akimirkos.

Žiūrovų tikrai nenuvils ir seni „Ambrozijos“ bičiuliai, pašėlę aukštaičiai, daugkartiniai „Duokim garo“ nugalėtojai, LNK muzikinių dvikovų dalyviai - spalvingoji folk šoko kapela „Sadūnai“. Trankios pasiutpolkės, jausmingi romansai, „sadūniškai“ aranžuotos populiarios dainos – lyg vyšnaitė ant šio puikaus renginio torto.
Tad tie, kas pasiilgote begalybės nepamirštamų įspūdžių, kas pamiršote, ką reiškia gerai leisti laiką, žinokite – šis šou skirtas Jums!
Grupės „Ambrozija“ Ir „Sadūnų“ koncertas Šilalės kultūros centre vyks spalio 17 d., 18 val., o bilietas į šį koncertą – puiki dovana Jūsų bičiuliams ir artimiesiems!
Bilietų kainos – 10 € / 12 €.

Bilietai parduodami:
spalio mėn. 1; 2; 3; 4; 5; 8; 9; 10; 11; 12; 15; 16; 17 d. d.
Nuo 12:00 iki 14:00 val. ir nuo 16:00 iki 18:00 val.

 
© 2013 Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras. Joomla templates by a4joomla