XII Medvėgalio menų festivalis
Pirmadienis, 30 Liepa 2018 10:19

Festivalis prasidėjo neįprastai anksti ir netradiciškai. Jau nuo 13 val. klubo „Pajauta“ nariai kvietė į senųjų amatų demonstravimą, vėliau vyko archeologinių Medvėgalio ir Bilionių piliakalnių tyrinėjimų rezultatų pristatymas. Buvo pristatyta ir naujausia istorikų Junonos ir Vytenio Almonaičių knyga „Pietų Medininkai. Keliautojo po Laukuvos apylinkes žinynas“.

Koncertinę festivalio dalį fanfaromis pradėjo Klaipėdos BRASS kvintetas. Renginio vedėjas muzikologas Viktoras Gerulaitis į sceną pakvietė Laukuvos seniūnijos seniūną Virgilijų Ačą, kuris pristatė Laukuvos - mažosios kultūros sostinės renginius.
Koncertines programas parodė iš Šilalės kilęs operos solistas Kasparas Damulis ir pianistas Rimvydas Mitkus, dainininkai Joana Gedmintaitė, Dainius Puišys, Mindaugas Rojus. Grojo Klaipėdos BRASS kvintetas, styginių kvartetas ART VIO.
Antano Strazdo ir Pauliaus Širvio eiles skaitė aktorius ir režisierius Algirdas Latėnas. Ištraukas iš įvairių baleto spektaklių atliko baleto šokėjų trupė „Baletas JUMS“.
Susirinkusius sveikino Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas ir Seimo narys, dr. Mindaugas Puidokas, kuris perdavė festivalio globėjo Ramūno Karbauskio sveikinimus ir įteikė Lietuvos Respublikos Seimo kultūros komiteto padėkos raštus festivalio organizatoriams.

Kultūros centro vyriausiasis režisierius Vytautas Jankauskas
Nuotraukos A. Kazlausko

 
© 2013 Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras. Joomla templates by a4joomla