Kviečiame į spektaklį vaikams „Beždžionių karalius“
Antradienis, 08 Gegužė 2018 10:22

DĖMESIO! Spektaklis atšaukiamas dėl nepakankamo parduotų bilietų skaičiaus.

Šilalės r. savivaldybės kultūros centre gegužės 15 d. 14 val. spektaklis vaikams „Beždžionių karalius“.
„Neatmenamais laikais, kai nebuvo nieko: nei žemės, nei dangaus, nei paukščio, nei žmogaus, nei oro, nei ugnies, nei jūros, nei žuvies, visatos vidury stūksojo kiaušinis Akmeninis. Ir kartą jis suskilo į dalis. Gimė iš kiaušinio beždžionė Žingeidi…“
„Beždžionių Karalius“ – tai istorija, paremta XVI a. pabaigos kinų romanu „Kelionė į vakarus“. Šis romanas davė pradžią herojiniam – fantastiniam žanrui, o istorijos apie Sun – U – Kuno nuotykius buvo itin mėgstamos Kinijoje, bei tapo žinomos visame pasaulyje.

Kinų autoriaus U-CEN-EN kūrinys „Kelionė į vakarus“ traktuojamas įvairiai. Ir kaip budistinis mokymas, ir kaip liaudies kovų atspindys, kaip stebuklinga pasaka, ir kaip romanas apie tiesos paieškas. Šio kūrinio motyvais yra pastatyta daugybė spektaklių, filmų ir netgi operų. Kiekvienas pateikia savo istorijos ar jos dalies interpretaciją, ar net kelių istorijų versiją. Šiame „Beždžionių Karaliaus“ spektaklyje vaikams didžiausias dėmesys skiriamas žmogui, jo pasirinktam keliui, pasitaikančius sunkumus, žinių siekį, į tai, jog neužtenka gimti žmogumi – reikia juo TAPTI.
Spektaklyje vaikams “Beždžionių karalius” pagrindinių herojų vaidmenis atlieka įspūdingos kaukės ir aukštos, ant kojūkų vaikštančios lėlės.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 m.

Kūrybinė grupė:
Režisierius: Sergėjus Paciukas
Dailininkai: Algis Mikutis, Jūratė Rinkauskienė
Kompozitorius: Andrius Kulikauskas
Vaidina: Alma Rimkevičiūtė, Vygantas Paldauskas, Vytautas Bartuška

Bilietai parduodami:
gegužės mėn. 7; 8; 9; 10; 11; 14; 15 d. d.
Nuo 12:00 iki 14:00 val. ir nuo 16:00 iki 18:00 val.
Bilieto kaina 3 Eur

 

 
© 2013 Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras. Joomla templates by a4joomla