Upynoje „Džentelmenai“ stebino moteris!
Trečiadienis, 14 kovas 2018 11:10

2018-03-08 savo išmaniais pasirodymais – miniatiūromis, Upynos miestelio (ir ne tik) „Džentelmenai“  (ir ne tik) stebino (ir ne tik) moteris (ir ne tik).
Susikvietę į vyriškų sveikinimų vakarą, skirtą moterims, „Džentelmenai“ šou programos pradžios pabūgo (tikėtina, kad jaudulys vienu kartu visiems „pakišo ...“, matyt, būna ir taip) – scenoje nepasirodė. Šitokio akibrokšto nesitikėjusios moterys nejuokais „suūžė“ ir nusprendė vyrus pamokyti. Kiekvienai norėjosi doros ir pagarbumo „mokyti“ individualiai, tačiau pasirodo, kad vyrų renginyje keturis kartus mažiau nei moterų (o „mokyti“ norėjo visos). Todėl skubos tvarka buvo nuspręsta, vyrais pasidalinti draugiškai – išnuomoti ir išsinuomoti. Nedelsiant, Upynos kultūros namų scenoje, buvo atidarytas nuomos punktas (tuo pačiu pavadinimu, kaip ir numatytas šou) – „Džentelmenai“. Šio verslo konsultante paskirta Upynos kultūros namų choreografė Rasa Kapučinskienė. Moterys vyrus rinkosi, dėl jų derėjosi, mokėjo ir permokėjo, viena iš kitos persinuomavo, kad „bitik vyras būtų“...
Kažin kuo viskas būtų pasibaigę, jei siuvyklos cecho viršininkė (Renata Gužauskienė) nebūtų urmu išsinuomavusi visų „prekių“?
„Džiaugėsi vyrai  į geras rankas papuolę...“.  Jie ne tik uždainavo, bet ir šoko, ir ne tik po vieną ar po du, bet ir visi kartu – „urmu“. Scenoje save demonstravo Dainius Žvangulis (Dainius Kažukauskas), Jovitas ir Leonora (Jokūbas Valteris ir Genovaitė Valterienė), Algirdas ir Valdemaras Frankoniai (Rimas Pilypauskas ir Vytautas Bambalas) Dalia ir Arūnas Petkevičiai ir Remigijus Maslauskas.  „Masinį viliotinį" šoko visi renginyje dalyvavę (moteris atlydėję) vyrai.
Girdėjosi apstulbintų moterų šnabždesiai:
- Gėlės, konfeti, saldainiai ir šakočiai, vyrų bučiniai (ir ne tik)... Ojojoi, kokie šaunūs Upynos „Džentelmenai“! Pirmą kartą, Upynos miestelio istorijoje, jie mums – moterims, suteikė tiek gerų emocijų!
Tik ar vertėjo moterims tuo stebėtis, nes pasak lietuvių liaudies išminties „Nėra tokio gero vyro, kurio moteris negalėtų padaryti dar geresniu“.
Renginį organizavo ir „Džentelmenams“ talkino Upynos kultūros namų darbuotojai.

Upynos kultūros namų koncertų (spektaklių) organizatorė Renata Gužauskienė
Fotografijos Linos Maslauskienės

 
© 2013 Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras. Joomla templates by a4joomla