Kaltinėnų miestelio kalėdinės eglės įžiebimo šventė
Trečiadienis, 20 Gruodis 2017 11:38

Gruodžio 16 d. vakarą  sužibo  Kaltinėnų miestelio kalėdinė eglė. Šios šventės proga į kultūros namus rinkosi dideli ir maži. Pilnutėlė salė žiūrovų laukė Kaltinėnų meno mėgėjų  stilizuotos pasakos visai šeimai (režisierė Neringa Eitutienė). Nuostabi fėja – Aurelija Betingienė  sekė pasaką  „Coliukė“. Scenoje netrūko veiksmo, juoko ir ašarų, ir žinoma puiku, kad  pasaka baigėsi laimingai. Pasakos herojai dalyvavę Kalėdinėje Kaltinėnų miestelio eglės įžiebimo šventinėje: Coliukė - Neringa Čėsnienė ir  gėlių elfas – Darius Gusarovas, moteris labai norėjusi dukrytės – Rita Sadauskienė, mama varlė – Asta Bataitytė ir sūnus varlius – Andrius Eitutis, lauko pelė – Reda Daunorienė, kregždutė – Vydmantė Valošinaitė, turtingasis kurmis – Modestas Čėsna, vabalas Zvimbis Gegužvabalis – Vytalijus Daunoras, kaimynai kurmiai- Vytautas Sadauskis ir Jonas Ašmonas, būrelis drugelių, vorų ir varlių- Loreta Gusarovienė, Viktorija Jokubauskaitė, Gabrielė Baužaitė, Emilija Ašmonaitė, Kamilija Eitutytė, Austėja Eitutė, Viktorija Zdanavičienė, Gabija Šerpetauskytė,  damos kirmėlės ir talentingi muzikantai vabalai – Kaltinėnų kultūros namų vokalinis moterų ansamblis ir kaimiškos muzikos kapela su vadove Vileta Gailevičiene, mažieji drugeliai- gelių elfai - Kaltinėnų A. Stulginskio gimnazijos 3b klasės mokiniai ir mokytoja Reda Daunorienė, greitieji voriukai - Kaltinėnų A. Stulginskio gimnazijos 2 klasės mokiniai ir mokytoja Neringa Čėsnienė, mažosios varlytės - Kaltinėnų A. Stulginskio gimnazijos 3a klasės mokiniai ir mokytoja Valda Jagorovienė. Garso ir šviesos operatorius Aivaras Armonas ir jo padėjėjas Regimantas Eitutis.
Susirinkusius sveikino ir gražių švenčių linkėjo Kaltinėnų seniūnijos seniūnas Antanas Bartašius ir Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas. Kalėdų senelis vaikučiams saldumynus dalino ir su nykštukėmis (Kaltinėnų A. Stulginskio gimnazijos šokių grupė, mokytoja Digma Kononovienė) šokiu linksmino.
Burtažodžio  pagalba įsižiebė kalėdinė miestelio eglė.

 

Dėkojame: už vakaro kostiumus seniūnui Antanui Bartašiui,  už varlių kostiumų modeliavimą - siuvimą Jurgitai Eitutienei, taip pat siuvėjai Betai Vitkienei, už gražius makiažus Aurelijai Betingienei, taip pat visiems, kurie tapote vakaro rėmėjais ir pasipuošėte rėmėjų snaigutėmis.

Kaltinėnų kultūros namų koncertų (spektaklių) organizatorė Neringa Eitutienė
Nuotraukos autorės

 
© 2013 Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras. Joomla templates by a4joomla