Šilalėje įžiebta miesto eglė
Pirmadienis, 11 Gruodis 2017 11:28

Praėjusį penktadienį įvyko tradicinė miesto eglės įžiebimo šventė. Jau gerokai prieš 15 val. į kultūros centro fojė rinkosi nekantriausi šventės dalyviai. Čia 15.30 val. spalvingi personažai iš Klaipėdos „Linksmo lagamino“ su vaikais žaidė žaidimus, piešė ant veidukų, iš balionų kūrė įvairias grožybes. Dar norėjosi dūkti, bet į didžiąją salę jau kvietė Kelmės mažojo teatro artistai, pasiruošę parodyti spektaklį „Ežiukas Late“ (rež. G. Trijonis). Po nuotaikingo spektaklio, kurį žiūrėjo pilna salė žiūrovų, visi išskubėjo į aikštę prie kultūros centro, prie miesto eglės.

Čia renginio vedėjas, kultūros centro vyriausiasis režisierius Vytautas Jankauskas, pakvietė visus paskanauti „Maltiečių sriubos“, paremti vienišus senelius ir pasižiūrėti koncerto, kad neprailgtų Kalėdų senelio laukimas.
Susirinkusiems dainavo Nojus Jokubaitis, Ugnė Patackaitė ir Šilalės  Dariaus ir Girėno progimnazijos vaikų popchoras „Lietutis“ (vad. Laima Petkuvienė). Šoko Šilalės meno mokyklos šokių studija „Lokysta“ ir Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro šiuolaikinių šokių grupė (vad. Laima Andrejauskienė ir Digma Kononovienė).
Koncertui pasibaigus pasigirdo sirenos, sumirgėjo žiburėliai ir iš ugniagesių mašinos išlipo pats Kalėdų senelis, lydimas dviejų žavingų snieguolių. Tik pasisveikinęs Kalėdų senelis pakvietė visus šilališkius kruopščiai išsivalyti savo kaminus, kad jis galėtų per juos ateiti pas vaikučius, o dabar jam teko pasinaudoti ugniagesių pagalba. Kalėdų senelis pakvietė Šilalės rajono savivaldybės merą Joną Gudauską kartu su visais pašokti „Makareną“, pasveikinti miestiečius. Po mero sveikinimo, senelis ir meras paskelbė šventinio laikotarpio pradžią ir kartu paspaudė stebuklingą mygtuką.
Eglutė nušvito, sugriaudėjo fejerverkai ir suskambo kalėdinė muzika.
Šilalėje prasidėjo džiaugsmingas  šv. Kalėdų laukimo laikas.
O Kalėdų senelis kartu su ugniagesiais išvyko įžiebti kitų eglučių ir ruošti dovanėlių, kad vėl sugrįžtų per šv. Kalėdas.

Režisieriaus padėjėja Loreta Bartkutė
Nuotraukos Ievos Špečkauskaitės, Guodos Juškaitės

 
© 2013 Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras. Joomla templates by a4joomla