Sėkmės istorija iš Evelinos Grikšienės lūpų
Trečiadienis, 15 Lapkritis 2017 11:24

Šių metų lapkričio 6-osios dienos vakarą atvirame jaunimo centre „Pulsas“ socialinio darbo organizatorė Erika Gargasė į svečius pasikvietė visažistę, grožio salono „Evex“ įkūrėją Eveliną Grikšienę. Atvykusi Evelina savo ruoštu susirinkusioms merginoms atvirai pasakojo savo sėkmės istoriją, apie tai koks buvo jos kelias iki šios dienos ir tai ką turi dabar. Noriai atsakinėjo į jai užduotus klausimus ir dalino vertingus patarimus susirinkusioms merginoms. Viso užsiėmimo metu jos veide nė akimirkai nepasitraukė šypsena ir gera nuotaika. Visažistė pristatė savo darbe naudojamas kosmetines priemones, kurios skirtos dieniniam makiažui, tiesa tai nebuvo jos visas turimas turtas.
Dieninio makiažo demonstracijai Evelina kartu pasikvietė modelį. Susirinkusios merginos turėjo progą gyvai stebėti, kaip paruošiamas modelio veidas makiažui. Žingsnis po žingsnio matėme, kaip keičiasi modelio išvaizda. Merginos negalėjo atsidžiaugti sukurtu rezultatu. Evelina prisipažino pademonstravusi savo pačios sukurtu lengvu dieniniu makiažu.
Norime pasidžiaugti, kad sulaukėme nemažo vaikinų dėmesio, kurie dalyvavo užsiėmime. Taip pagilino žinias apie makiažą. Juokavome, kad už tai gavo gerosios „karmos“ taškus ir „bonus taškų“ prieš merginas.
Atsidėkodami už apsilankymą visažistei Evelinai Grikšienei, atviro jaunimo centro „Pulsas“ atstovė Erika įteikė atminimo dovanėlę ir su užsiėmimo dalyvėmis nusifotografavome bendroje nuotraukoje.

Aivaras Armonas
Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro atviro jaunimo centro ,,Pulsas“ socialinio darbo organizatoriaus
Nuotraukos: Godos Gerybaitės


 
© 2013 Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras. Joomla templates by a4joomla