„Grok rock“ triumfavo kvėdarniškiai
Penktadienis, 13 Spalis 2017 14:43

Praėjusį savaitgalį jau 7-tą kartą Šilalėje surengtas respublikinis roko grupių „Grok Rock“ konkursas. Tarp penkių dalyvių jau ne pirmą kartą triumfavo kvėdarniškiai „Štabo“ nariai.
Jau tradiciniu tapusiame roko grupių konkurse savo pasirodymais klausytojus džiugino Gargždų kolektyvas „Dark Moon“, Skaudvilės „Pavasaris“, Tauragės „Prototipas“, Šilutės „Prieskonis“ ir, žinoma, „Štabas“ iš Kvėdarnos. Renginio pradžią paskelbė šio renginio iniciatorės ir organizatorės Reginos Mockutės vadovaujamas gitaristų kolektyvas „Gaida“. Pristatyti keturi komisijos nariai: LRT laidų vedėja ir žurnalistė Aistė Plaipaitė, Lietuvos radijo laidų garso režisierė Sonata Jedevičienė, LRT laidų režisierė Daiva Sviglinskienė ir muzikantas-pedagogas Arūnas Šerpytis.
Pasak Reginos Mockutės, visos grupės puikiai pasirodė. Tačiau konkurse nugalėtojais tapo šeimininkai.
„Pirmąją vietą šiemet vėl iškovojo Kvėdarnos kolektyvas „Štabas“. Antrosios vietos laimėjimu džiaugėsi Šilutės „Prieskonis“, o treti liko tauragiškių roko muzikos mėgėjų suburta grupė „Prototipas“. Renginio pabaigoje buvo labai smagu klausytis puikaus gitaristo iš vilniečių grupės „Blues makers“ Virgilijaus Juto“, – renginio detales pasakojo R. Mockutė.
Renginį kasmet organizuojanti Regina Mockutė džiaugėsi ir rėmėjais, kurie kasmet pasirūpina puikiais bei skaniais prizais.

Morta MIKUTYTĖ
Algimanto AMBROZOS nuotr.

 
© 2013 Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras. Joomla templates by a4joomla