Sveikiname 2017 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ nugalėtojas
Trečiadienis, 17 Gegužė 2017 10:14

2017 metais vykstantis Lietuvos vaikų ir moksleivių –Lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas „Tramtatulis“ eina į pabaigą. Balandžio 29-30 dienomis Kaune vykusi nacionalinio rato dalyvių atranka baigta ir jau paskelbti nugalėtojai. Iš kelių šimtų dalyvavusių išrinkti laureatai ir diplomantai. Tarp diplomantų ir mūsų rajono duetas Indrė (7m.) ir Laura Raudoniūtės (17m.) Jos atstovavo Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro vaikų folkloro ansamblius „Smuokiuka“ ir „Gers smuoks“. Mergaitės ruošė vadovė ir mama Ilona Raudonienė. Sesutės žemaičių tarme dainavo dvi mūsų krašto dainas.

„Šis konkursas unikalus tuo, kad padeda atrasti neeilinių gabumų dainuojančius, grojančius, tarmiškai pasakojančius vaikus ne tik didmiesčiuose, bet ir atokiausiuose Lietuvos miesteliuose bei kaimuose. Tikimės, kad šis prasmingas renginys nepraras gyvybingumo ir vis plačiau skleisis...“, – kalbėjo konkurso organizatorė Jūratė Šemetaitė.
Sveikiname mergaites bei jų mamą- vadovę ir tikimės, kad jos dar ne kartą mus džiugins savo dainomis.

Informaciją pateikė folkloro ansamblių vadovė Jolanta Kažukauskienė.
Nuotrauka Tado Gerausko.

 
© 2013 Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras. Joomla templates by a4joomla