Šilališkiai šokėjai suaugusiųjų liaudiškų šokių grupių konkurse „Pora už poros“
Ketvirtadienis, 04 Gegužė 2017 11:26

2017 m. balandžio 28 d. Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centre vyko suaugusiųjų liaudiškų šokių konkursas „Pora už poros“. Konkursas vyksta kas ketveri metai ir į jį suvažiuoja patys geriausi Lietuvos šokių kolektyvai, turintys I ir II kategorijas. Į konkursą atvyko šokėjai iš Pakruojo, Naujosios Akmenės, Kretingos, Pasvalio, Klaipėdos, Plungės, Radviliškio, Telšių, Kelmės, Šilalės ir Šiaulių miesto ir rajono. Scenoje sukosi, pasak vertinimo komisijos, ir neseniai susibūrę kolektyvai, kurie dar turi mažą patirtį scenoje.
Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro vyresnio amžiaus žmonių liaudiškų šokių grupė susibūrė 2007 m. Kolektyvas turėjo ilgą pertrauką, o susirinkęs kiekvienais metais pasipildo naujais nariais, nes nemažai suaugusių žmonių išvyksta dirbti į užsienį, o dar kurį ne kurį ir ligos užpuola.
Šilališkiai šokėjai pašoko du šokius „Marcinkausko oira“ ir „Gegužinės polka“. Varžėsi tarp labai stiprių kolektyvų ir buvo apdovanoti III laipsnio diplomu.
Kolektyvas  džiaugiasi suteikta galimybe dalyvauti konkurse „Pora už poros“, nes  ne tik pasirodė, bet ir įgavo vertingos patirties ateičiai.

Alma Rumšienė, Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro choreografė

 
© 2013 Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras. Joomla templates by a4joomla