Mes esame čia – Jaunimo centre!
Antradienis, 10 Gegužė 2016 14:41

Dar prieš mėnesį pasidomėjus apie Šilalės atviro jaunimo centro „Pulsas“ veiklas, rastume gausybę renginių. O nuo gegužės mėnesio oficialiai pradėjo savo veiklą ir jaunimo centro savanoriai. Savanorystės ambasadorė Šilalės rajone Rimantė Daujotienė subūrė veiklų jaunimą ir pradėjo perversmą užimtumo bei saviraiškos srityse.

Balandžio 29 dienos vakarą „Pulse“ šventiškai nusiteikusi savanorių komanda turėjo įkurtuvių vakarą, kurio metu pats jaunimas gamino maistą, bendravo bei dalinosi idėjomis tema „Ką galime nuveikti jaunimo labui? Ir kaip įsivaizduojame savanorystę?“. O ne per seniausiai, t.y. gegužės 5 dienos popietę, Šilalės kultūros cento aplinką papildė net du nauji medžiai, kurie taip pat įamžino savanorystės pradžią. Šie jauni medeliai, visai kaip ir mes – savanoriai, augs kartu neatsiejamai nuo jaunimo centro!
Už pagalbą, padovanojant obelį dėkojame projekto "Atrask save" savanorystės mentorei Irenai Gvazdauskienei bei Rietavo miškų urėdijos medienos ruošos, prekybos ir techninio padalinio viršininkui Tadui Bartkui atvežusiam lazdyną. O didžiausią „AČIŪ“ tariam visai jaunimo centro šeimai! Tad, jei esi jaunas ir norintis veikti – užsuk į Šilalės atvirą jaunimo centrą „Pulsas“ (J. Basanavičiaus g., 12 Šilalė)! Centro savanoriai ir gausybė veiklų laukia tavęs!

Jaunimo centro „Pulsas“ savanorė Eglė Dinapaitė
Nuotraukos: AJC "Pulsas" savanorė Monika Mingailienė

 
© 2013 Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras. Joomla templates by a4joomla